לא קל לבחור תכשיטים, את עומדת לך מול מבחר אינסופי של עיצובים, כל האפשרויות פתוחות בפניך, ואת רוצה רק להיות בטוחה שאת בוחרת תכשיט יפה באמת, שאת אוהבת את העגילים שתענדי ככלה, ושהם ישתלבו עם כל האקססוריז שאת בוחרת. אין ספק שעולם העגילים עבר ריענון של ממש בשנים האחרונות, והעיצובים הנוכחיים מלהיבים, מפתיעים ובעלי נוכחות דומיננטית מאי פעם. 

התאמה אישית – זו הנקודה

אך ככלות הכול אי אפשר להתעלם מכך שהתאמה של העגיל היא לוז העניין. כי יכול להתרחש מצב בו עגיל מדהים, מרשים וחדשני לא יתאים לך מבחינת מבנה הפנים, ואילו לכלה אחרת הם יתאימו יותר מכל. לעומת זאת עגילי מניפה לכלה עשויים להיות הדבר המושלם והנכון ביותר עבורך. עוד יש לזכור כי לא פעם כלות מגלות כי עגיל פשוט שאולי נראה חסר נוכחות בתצוגה, יכול להיות הרבה יותר ממושלם עבורך. כי העגילים צריכים להתאים לך, לעיצוב השיער שאת מתכננת, לשמלה שאת לובשת וגם לשאר התכשיטים שתענדי.

למדוד מול המראה

כדי לראות את העגיל מתקבל עליך, אך צריכה פשוט למדוד אותו על האוזן שלך. אחרי שאת מודדת ורואה את עצמך במראה את יכולה להסיק קצת יותר על התכשיט שלך. לעיתים מדידה יכולה לספר לך שהתכשיט עגילי מניפה לכלה הם בדיוק בשבילך, משתלבים עם תווי הפנים, משלימים את הלוק ויוצרים לך את השלימות האישית שלך. קורה גם להיפך, שאת עומדת מול המראה ומגלה שתכשיט שנראה יפה ומדהים לא הולם אותך. כי אנחנו שונות זו מזו מכל בחינה – לכן חשוב עוד יותר להתאים ולדייק את הבחירה. חושבת על עגילי מניפה לכלה? אם הם מחמיאים לך, זה נפלא.

מחפשת עגילי נשים מיוחדים? – לחצי על הלינק ותהני מקולקצייה מהממת של עגילים.