קרם לחות לפנים מקנה את הלחות הדרושה לעור כדי שהוא יהיה חלק יותר, גמיש ורענן. יש נשים שמשתמשות במוצר כזה כדי לאפשר לחות לעור לפני שהן מניחות איפור, ויש את מי שבוחרת למרוח קרם כדי להגן על הפנים מפני השמש או כדי להזין את העור בלחות בשעות הלילה. בכול מקרה, קרמים יש באתר https://www.jelixir.com מסוגים שונים ובמרקמים שונים ואת צריכה לבחור את המוצר שיתאים לצרכים שלך. 

אז כיצד בוחרים קרם לחות לפנים? הנה מספר דגשים חשובים:

צורך – כשאת בוחרת את המוצר המתאים וודאי כי הוא מתאים לצורך שלך. כיום אפשר למצוא קרם יום או לילה, קרם שמכיל מסנני קרינה (שמתאים להגנה מפני קרני השמש) ויש קרמים שנודעו להעניק גמישות ואלסטיות לעורף או להצערת הפנים ולהזנה בחומרי אנטי אייג'ינג (מעכבי הזדקנות). 

ויטמינים – כשאת בוחרת את המוצר שיתאים לך, וודאי כי הוא מכיל ויטמינים. ויטמין E למשל יספק לך נוגדי חמצון טבעיים שמגנים מרדיקליים חופשיים והוא ויטמין שמשקם את העור מנזקים. וודאי כי המוצר מכיל מסנני הגנה מסוג SPF עם מספר הגנה בגובה מתאים. 

מרקם – יש נשים שאוהבות קרם שמרגישים במידה רבה על העור והוא מיוצר על בסיס קרמים, חמאות, תמציות צמחים, שמנים וכולי. יש נשים וגברים שרוצים לחות עם מגע קליל. לכן הם בוחרים מוצרי קוסמטיקה על בסיס מים. התנסי במוצר. בדרך כלל אפשר לקבל דוגמית או שתיים מחנויות קוסמטיקה און ליין, או באמצעות אבחנה של נשות מקצוע שיודעות להתאים קרם למרקם העור ולצרכים שלו. 

אם תבחרי את המוצר בנכון בקפידה – תכלי להנות מלחות, גמישות והגנה לאורך זמן.

> בדקי בוסטרים לפנים באתר ג'ליקסיר Jelixir