עבודתו של מדביר עכברים מתבצעת על ידי שימוש ברעל עכברים, מלכודות ברזל ומיקום נכון של כל מלכודת. שלושת הכלים הללו נחשבים אפקטיביים במיוחד ובשימוש מקצועי הם יוכלו לסייע להעלים את העכברים מהסביבה שלכם אחת ולתמיד. לשם כך יהיה נחוץ לפנות אל חברת הדברות מנוסה שיודעת את העבודה ויוכלה לפעול בצורה ממוקדת ומקצועית.

 

פיזור נכון של מלכודות העכברים

חלק קריטי מעבודתו של מדביר עכברים יהיה לבחור את הכמות המתאימה של המלכודות וזאת לצד כך שהוא גם צריך לפזר אותם במקומות הנכונים, בייחוד כאשר מדובר על בניין גדול או שטח שכולל חצרה לא קטנה. לפיכך המדביר צריך לקחת בחשבון את כמות העכברים שמסתובבת וזאת לצד גודל השטח ופרמטרים אחרים וזאת כדי לקבל החלטה נכונה בכל הנוגע למיקום של אותן מלכודות.

 

פגיעה במקורות ההזנה של העכברים

דבר נוסף שיוכל לעשות מדביר עכברים זה לפגוע בצמחייה גבוהה שיכולה לשמש להסתתרות של עכברים וזאת לצד ייבוש של מקורות מים וזריקה של שאריות אוכל לפח ושמירה על סביבה נקייה.

זה יהיה הטיפול המניעתי שיוכל למנוע מהעכברים להתרבות וכך הטיפול באמצעות המלכודות והרעל יוכל להיות אפקטיבי במיוחד ולהשיג תועלת ארוכת טווח, בדיוק כפי שהייתם רוצים ומצפים בעניין הזה. אז שימו לב כי אתם מודעים לכך ויודעים לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר בנושא.

יהיה ניתן לברר מראש עם המדביר בנוגע לאופי השירות שלו ולשים לב אם הוא יציע גם טיפול מניעתי לעכברים. כך תוכלו לדעת טוב יותר אם יהיה שווה לשלם עבור השירות שלו והאם המלאכה תבוצע בסטנדרטים הגבוהים ביותר שניתן לצפות להם. אז אל תתפשרו בעניין הזה ולכו על בטוח כל עוד מדובר על כך.