הרבה פעמים כשאנחנו מוזמנים לאירוע כזה או אחר, נקודת ההנחה שלנו היא, שמדובר באירוע גדול, כזה שאמור להכיל מאות אנשים. לא משנה אם מדובר באירוע פרטי, עסקי או אחר. אך האמת היא, שלא מעט אנשים בוחרים לערוך אירועים קטנים או בינוניים. זאת אומרת, אירועים שיהיו בהם לא יותר מ-250-300 איש, כמובן שזה יכול להגיע גם למספרים הרבה יותר נמוכים. 

ארגון אירוע כזה, הוא לא שונה מהותית מארגון אירוע גדול. אומנם הכל יותר בקטן, אך בסופו של דבר האורחים אמורים ליהנות מאותם דברים ויתרה מזו, צריך לשמור על כך שהאירוע יהיה אינטימי וקטן. לכן, גם נהוג לחפש אולמות אירועים בתל אביב ובכלל במרכז עד 300 איש או במקומות אחרים. כלומר, נהוג לחפש אולמות שיכולים לאכלס כמות קטנה של אורחים ולא כמות גדולה. 

זה די מובן, שכן אם נרצה לארגן אירוע של עד 300 איש, ונחפש לשם כך מקום גדול, כזה שאמור להכיל מאות ואלפי אורחים, הרי שהמקום ייראה ריק לגמרי. מה הפתרון? לחפש אולם אירועים שיכול לאכלס מקסימום 300-350 איש, ואז גם אם לא יבואו כולם, עדיין, המקום לא ייראה ריק, לא ייתן תחושה שבאו מעט אורחים. 

איך מחפשים אולם אינטימי בצורה נכונה

ראשית, יש לבחון את המיקום של האולם, ועד כמה הוא עונה להגדרה של אינטימי. אפשר למצוא אולמות אירועים קטנים שנמצאים במקומות שקטים, מקומות שהאווירה בהם היא באמת אינטימית ונעימה, ראו דוגמא

שנית, יש לבחון את האולם עצמו, עד כמה הוא מספק אווירה שקטה, אינטימית, נעימה. כלומר, אווירה חמימה, כזו שהאורחים לא ירגישו שהם הולכים לאיבוד במקום. 

שלישית, יש לבחון את כל ההיבטים מסביב, בין אם זה ספקים, בין אם זה תפריט קייטרינג, אקוסטיקה, ודברים אחרים שיכולים להשפיע כך או אחרת. 

לפני סיום נדגיש, רצוי לבדוק מספר מקומות ולבחון על פיהם, איזה מהם הכי מתאים לסוג האירוע שאנחנו רוצים לארגן, וכמובן איזה מהם פנוי ומתאים לתאריך בו אנחנו רוצים לערוך את האירוע שלנו.