כל ארון בגדים מחולק לרוב על פי סוגים שונים של בגדים. ישנם מדפים ומגירות לבגדי יום, מדפים ומגירות לבגדי ספורט, בגדי שינה ולבגדים לצרכים אחרים. בין היתר, בארון נוכל למצוא מדפים ומגירות אשר כוללים בגדי ערב. 

ההגדרה של בגדי ערב היא מאוד צרה בדרך כלל, מדובר על בגדים המיועדים לאירועים מיוחדים, החל מפגישות, מסיבות, דייטים, אירועים עסקיים ופרטיים ועוד. הכוונה היא לבגדים יותר יקרים, לרוב, מבגדי יום, וכן הרבה יותר מרשימים, יוקרתיים ויפים. צריך לומר, למרות שמדובר בהגדרה מאוד צרה, הרי שאנחנו יכולים למצוא קטלוג נרחב ומגוון של שמלות ערב ובגדים המתאימים לערב. כלומר, לא מדובר על משהו ספציפי. 

כל מי שמבקש להפריד בין בגדי יום לבגדי ערב, יעשה זאת בשביל לתחם את סוג הבגדים בהם הוא ישתמש לצורך עבודה או דברים אחרים יומיומיים, וכן את הבגדים שהוא ירצה להשתמש בהם בערב, כשהוא יצאה לאירועים מיוחדים. כמובן שזה תלוי גם בטעם, יש מי שעבורו בגד ערב יכול להיות ג'ינס יפה ויש מי שיבחר רק בחליפות יפות ומרשימות. 

איך רוכשים בגדי ערב?

היום אנחנו יכולים לרכוש סוגים שונים של בגדי ערב, הן דרך חנויות בגדים שמתמחות בכך והן דרך אתרי אינטרנט שמשווקים בגדי ערב מסוגים שונים. כל אחד ואחת יכולים להחליט מה ואיך לקנות. השאלה היא כמובן איך עושים זאת נכון. 

בשביל לקנות בגדי או תיקי ערב בצורה נכונה, חשוב מאוד לבדוק הן את איכות הבד וכמובן את סגנון ועיצוב הבגד. זאת על מנת לוודא שהוא אכן מתאים למטרה לשמה אנחנו מבקשים לקנות אותו. צריך לציין, הרבה פעמים, אנשים בוחרים להשתמש בבגד מסוים בתור בגד ערב, עם הזמן הוא נשחק והופך להיות בגד יום..