אם חיפשתם לאחרונה באינסטגרם או בפינטרסטסט טיפים לעיצוב לביתכם, שמתם לב שהמראה הלבן לגמרי בהחלט חם כרגע. זה לא מפתיע, שכן נוכחות של צבע לבן יכול להיות דבר חזק מאוד ויכול לעורר כל מיני רגשות אצל אנשים. למעשה, ישנן כמה דרכים טובות יותר לתת לבית הפנים שלך התחלה חדשה לא רק באמצעות האופציה לצבוע אותו לבן.

שיש אבן קיסר לבית שלכם

בין אם קניתם בית חדש, אתם שוכרים או שאתם אוהבים לשנות באופן קבוע את צבעי הקיר שלכם או רוצים לעשות חיפוי שיש במטבח, קירות לבנים עשויים להיות מושלמים להתאמה לשיש אבן קיסר.

מכיוון שלבן הוא גוון ניטרלי כזה, הוא נותן לך הזדמנות טובה יותר להציג את אישיותך מבלי שתצטרך להתחרות בצבעי קיר מסיחים דעת. יצירות אמנות תלויות או פריטי פיסול הם דרך נהדרת להפנות אליהם את תשומת הלב ולאפשר להם להתבלט על רקע כל לבן.

לבן כבסיס קלאסי ומועדף

עם לבן כבסיס, הוספת צבעים וטונים ניטרליים לבית יכולה ליצור מראה מרוכז יותר ושכבה יותר. לדוגמה, שיש קיסר עם גוונים של חום ואפור בהיר, ירוק או כחול יכולים לשחק יחד כדי ליצור תחושה שלווה, ואילו שימוש באובייקטים שחורים אסטרטגית יכול לתת לחדר יתרון נוסף.

שיש אבן קיסר- פותחת את החדר באמצעות אפקט תאורה ייחודי לצבע הבהיר

כשאתה מעצב את ביתך לבן לבן, שקול את מקור האור הטבעי. הסיבה לכך היא שחדר צבוע בלבן יכול למטב את אור החלל, כך שחדר עם תאורה טבעית ירודה יכול להפיק תועלת מקירות לבנים ואילו חדר מואר היטב יזדקק לחליטות חמות, כגון גוונים מעץ, כדי להבטיח את החדר לא נראה קריר או קר מדי.