אין דבר שמייצג את האין־סוף יותר מטבעת איטרניטי. הטבעת היא אינה רק תכשיט שובה עין ומדהים שיופיו קורן ממנו וניכר למרחקים, היא גם סמל מיוחד לנצחיות האהבה. כשהצורפים המוכשרים של רשת יהלומי המעבדה אקס לאב דיאמונדס מתכננים ומעצבים את קו טבעות האיטרניטי, תחושה של שליחות אוחזת בהם. הם פועלים בשליחות האהבה ובוחרים לסמל אותה ואת נצחיותה בתכשיט העדין והמיוחד ביותר בקולקציית טבעות היהלומים של הרשת.

טבעת איטרניטי של אקס לאב דיאמונדס היא תכשיט הדגל של הרשת. היא מייצגת את השליחות האין־סופית של החברה ואת חזונה – להביא לעולם את יהלומי המעבדה הצחים והטהורים מתוך אהבה אין־סופית לטבע ובהשראתו.

הניצוץ האין־סופי של יהלומי המעבדה

יהלומי מעבדה נוצרים בתנאים מיוחדים מאוד במעבדה סטרילית המספקת להם את התנאים הנחוצים להיווצרותם ממש כפי שנוצרים יהלומים טבעיים במעבדה האדמה. מִכשור חכם ומתקדם יוצר את הטמפרטורות הגבוהות ואת הלחץ העוצמתי הדרושים להיווצרות יהלומים, והתוצאה הסופית היא יהלום מעשה ידי אדם המכיל את כל התכונות, האיכויות והיופי של היהלומים הטבעיים ונוצר בהשראת הטבע ומתוך אהבה עצומה כלפיו.

צורתם הגבישית של יהלומי המעבדה, הרכבם הכימי, צבעם, הברק והשקיפות שלהם זהים לחלוטין לאלה של יהלומים טבעיים שנכרו מבטן האדמה. אולם בשל היותם מעשה ידי אדם ומשום שהם תוצר של חזון, אידאולוגיה ורצון עז לשמור על הטבע, האדמה והסביבה, הם מיוחדים מהם בהרבה ונמכרים בעלות פחותה להדהים.

יופייה האמיתי של טבעת האין־סוף

טבעת איטרניטי עשויה זהב ומשובצת יהלומים. יהלומי המעבדה משובצים בה במעגל של 360 מעלות בשלמות, רכות ועדינות נצחיים. כל יהלום המשובץ בטבעת איטרניטי, הוא בגודל 0.05 קרט, ויופיים של כל היהלומים יחד קורן למרחקים.

מעגל האיטרניטי הוא מקודש וקסום, ובשל כך טבעת האיטרניטי טומנת בחובה את הקדושה של מעגליות החיים, נצחיותם ואין־סופיותם. ואם החיים הם אהבה ואהבה היא החיים, הרי שטבעת האיטרניטי מקדשת את שניהם יחד במעגליות נוצצת ומושלמת.

איטרניטי בשלל צבעים

טבעת איטרניטי עשויה זהב טהור ותוכלי ליהנות ממנה בשלל צבעים – כל אישה בהתאם לרחשי ליבה: איטרניטי עדינה עשויה זהב לבן, איטרניטי נועזת עשויה זהב צהוב ואיטרניטי אוהבת עשויה זהב רוז בגוון המדגיש את עומקה של האהבה ואת עוצמתה. אז באיזו איטרניטי חשקה נפשך? איך תרצי לבטא את האהבה הנצחית שאת? איך תבקשי להגשים את הזוגיות הנצחית שאת חולמת עליה? טבעת איטרניטי היא נקודת ההתחלה המושלמת בדרך האהבה האין־סופית לקראת האושר התמידי.

יצירה ייחודית ועדינה

את טבעות האיטרניטי של אקס לאב דיאמונדס מעצבים מיטב הצורפים המוכשרים כשהם משווים לנגד עיניהם את כל הנשים החפצות באהבה – אהבה עצמית, אהבה זוגית ואהבה נצחית. טבעת איטרניטי – כשמה כן היא – אין־סופית, והיא מסמלת, מציינת וחוגגת את האהבה במיטבה.

אקס לאב דיאמונדס להגשמת כל החלומות

ברשת חנויות אקס לאב דיאמונדס ובאתר המקוון תמצאי את כל שאהבה נפשך ותוכלי להגשים את חלומות היהלומים הכמוסים ביותר שלך. על קולקציית הטבעות במגוון העיצובים מנצחות בגאווה טבעות האיטרניטי הקסומות שלעולם לא נס לֵחָן; הן תמיד היו ותמיד יהיו צו האופנה, כי הן נצחיות.

אז אם התאהבת ביהלומי מעבדה ובטבעת איטרניטי, דעי שזוהי אהבה אמיתית ולתמיד. מצאי עכשיו את חנות הרשת הקרובה אלייך וסעי להגשים חלום. את הכי יפה כשאת שרויה באהבה; ואת יפה וקורנת בהרבה עם טבעת איטרניטי נצחית.

*המאמר באדיבות רשת יהלומי המעבדה אקס לאב דיאמונדס