שני סוגים פופולריים של שיש קיימים בשוק, כאשר לכל אחד המעלות שלו: שיש אבן קיסר ושיש אוניקס. לכל אחד מבין השניים תכונות שונות וכל אחד מהם מתאים ומיועד לשימושים ספציפיים ברחבי הבית.

נעים להכיר – שיש קיסר

שיש אבן קיסר הוא שיש שרבים הישראלי שמכירים אותו מקרוב, זהו שיש סינטטי תוצרת ישראל שנהנה מהמון יתרונות ומעלותיו רבות מספור: הוא עמיד ביותר, שומר על המראה המעוצב והחדש שלו לאורך שנים, קיים במגוון עשיר של צבעים ודגמים, והוא נהנה מאחריות של החברה הישראלית שמייצרת אותו, כך שכאשר אתם בוחרים לרכוש שיש בן קיסר אתם יכולים להיות רגועים.

בגלל תכונותיו, שיש אבן קיסר מתאים לשמש כחיפוי שיש למטבח, עבור משטחי העבודה וגם עבור האי.

גם המחיר שלו נוח יחסית כך שהוא הפך להיות אחד מסוגי השיש הכי נפוצים שתוכלו לפגוש על משטחי העבודה במטבח הישראלי.

ומהו שיש אוניקס?

שיש אוניקס הינו חומר גלם מן הטבע, הוא סוג של אבן ממשפחת הקוורץ, שנחשב לעדין מאוד, ומייצרים ממנו פסלים אומנותיים ותכשיטים.

שיש אוניקס יכול להיות התכשיט של חדר האמבטיה שלכם!  שיש אוניקס מתאים לחיפוי של קירות כאשר המטרה העומדת לנגד עיניכם היא יצירה של מראה מיוחד, יוקרתי ושונה. ניתן גם להאיר באמצעותו את החלל יחד עם תאורת לד.

לשיש האוניקס ישנו מראה ייחודי מדהים. הוא חצי שקוף, כאשר ניתן להציב מאחוריו גוף תאורה והקרני האור יעברו דרכו ויצרו מראה עוצר נשימה.

אבן האוניקס מגיעה במגוון צבעים מעניינים, כמו ורוד וכחול, שמנת לבן ואפור. כך, בכל חלל שתרצו, ובכל סגנון עיצוב שבו בחרתם, אם זה סגנון מודרני, או כפרי, אלגנטי או קלאסי, תמיד תוכלו למצוא באתר שיש ניר צבי את אבן האוניקס בצבע המתאים.

וכמה זה עולה?

מחירו של שיש קיסר נע בין 890 ₪ למטר לבין 1650 ₪ למטר, כאשר מחירם של דגמים ייחודיים יעלה בהתאם.

לעומת זאת, מחירו של שיש אוניקס מתחיל מ 3000 ₪ למטר, ועד לתקרה של כ-  4500 ₪ למטר.