בפעם הראשונה בחייכם, אחרי לא מעט מחשבות וחששות, החלטתם לאמץ גור כלבים? אם כך, טבעי שתרצו לעשות כל מה שביכולתכם כדי לתת לאותו גור כלבים את הטוב ביותר. כולנו היינו רוצים להעניק לכלב שלנו חיים מלאים בשמחה, בריצות, בהוצאת אנרגיה וגם, כמובן, בבריאות. אתם תוהים מה יכול להיחשב כמצב חירום בבריאות הכלב? לא יודעים באיזו מקרים הולכים אל ווטרינר למקרי חירום? אם כך, התשובה היא פשוטה וברורה: אם חלילה הכלב שלכם יימצא במצב חירום, לא תוכלו שלא להבחין בכך. מצבי חירום יכולים להיות קשורים:

ממש כפי שאנו מבחינים תוך שניות שהאדם שנמצא מולנו חווה מצב חירום, כך קורה גם עם חיות המחמד כך שאין סיבה לחשוש שלא תזההו את דחיפות העניין.

לאיזה ווטרינר כדאי לפנות?

כל אדם שבוחר לקחת כלב צריך, כבר בשלבים הראשונים, לבחור את הווטרינר שיטפל בכלב שלו על בסיס קבוע. לכן אנחנו ממליצים לכם להשקיע בבחירת הווטרינר, כי הרעיון הוא שאותו איש מקצוע יטפל בכלב שלכם לאורך שנים רבות. לכן חשוב לברר שאתם פונים אל ווטרינר מקצועי, בעל ניסיון ורצוי מאוד גם לבדוק שהוא אכן מנהל קליניקה רצינית עם ציוד רפואי מתקדם.

האם הווטרינר שלכם יטפל בחיה במצב חירום?

מצבי חירום אצל כלבים, כמו אצל בני אדם, זה לא משהו שאפשר לצפות. לכן בהחלט ניתן לראות מצבי חירום שמתרחשים באמצע הלילה, ביום שבת או בחג החשוב ביותר בשנה. משמעות הדברים היא שכאשר אתם מחפשים ווטרינר מקצועי שתרצו להיות לקוחות שלו, רצוי מאוד לבדוק האם הוא נותן שירותי וטרינר חירום בתל אביב או אזורים אחרים. כמו כן, חשוב גם לברר האם שירות החירום מתבצע במקום שבו נמצא הכלב או רק בקליניקה הווטרינרית עצמה. בנוסף, אומנם זה טבעי שעל שירותי חירום תשלמו יותר, אך בהחלט רצוי להבין מראש כמה זה יכול לעלות לכם. כדאי להשקיע בבחירת ווטרינר שהוא לא רק איש מקצוע אלא גם אוהב כלבים מושבע.