פטישונים היו עד לא מזמן נחלתם של אנשי מקצוע בתחום הבניה בלבד. אבל, לאור מגיפת הקורונה, אנחנו רואים עוד ועוד מקרים בהם רבים למדו פשוט איך לתקן דברים שונים בבית בזכות עצמם. פטישון למביטים בו מבחוץ, לא נראה שונה באופן דרמטי ממקדחה. אבל, למרות שבאמת יש קשר בינו ובין מקדחה, מדובר על כלי שמאפשר לנו לא רק לקדוח חורים בקירות, אלא גם לחצוב. מה שהופך את הכלי הזה הרבה יותר מאסיבי ושימושי במקרים בהם אנחנו צריכים יותר ממקדחה פשוטה. 

עם פטישון אנחנו יכולים לעשות פעולות מורכבות יותר

לעיתים, על מנת שהחומר יענה לצרכים שלנו, אנחנו צריכים להפעיל עליו לחץ יותר גבוה ולבצע את פעולת הקדיחה בצורה הטובה ביותר. פטישון מאפשר לנו לבצע את הפעולות המורכבות הללו באופן מושלם, בלי להפעיל שום מאמץ מהצד שלנו, מה שכאמור, הופך את תהליך העבודה של מי שאוהבים להתעסק בחומר, קלה הרבה יותר בסופו של דבר. 

אנחנו נעזרים בפטישון הרבה פעמים כאשר אנחנו רוצים ליצור חורים בחומר קשה באופן יחסי, אבן למשל. פטישון יכול להיות יעיל גם כאשר אנחנו ניגשים לבניה של דק וכיוצא באלו. 

איך תבחרו פטישון מושלם? 

קודם כל, חשוב לבחור פטישון שיוצר על ידי חברה טובה (הקליקו לעוד כלי עבודה ומידע). בתקופה כזו, בה רבים רוכשים מוצרים דרך האונליין, קשה לדעת בלי להיות במקום מה הכלי המתאים והטוב ביותר, כדי לדעת את זה אפשר פשוט לכתחילה לבחור פטישון של חברה טובה. 

ישנו הבדל נוסף והוא בין מכשיר חשמלי ומכשיר נטען. כולם מבוססים על חשמל אבל השני לא צריך להיות מחובר לחשמל בכל מחיר על מנת שיעבוד. אין ספק כי מדובר על יתרון אבל גם כזה שמתבטא במחיר. עליכם לחשוב מה חשוב עבורכם.