שער חשמלי כולל חלקים נעים, חלקים קבועים, לעיתים מערכות שליטה ובקרה מתוחכמות ואמצעים נוספים. במידה וחלק מסוים או מערכת בשער ניזוקה או התקלקלה, תרצו בוודאי לדעת כמה עולה תיקון שער חשמלי. מחברת קשת מערכות שערים ומחסומים מסבירים. 

תחזוקה שוטפת תמנע לכם תקלות ותחסוך כסף

ראשית, שימו לב שאם תבצעו תחזוקה שוטפת של השער, מרבית התקלות ימנעו מראש. זו הסיבה שעדיף לרכוש שערים מחברה אמינה שגם מציעה שירותי אחזקה ותיקונים. השקעה באחזקה שוטפת לרוב תהיה חסכונית יותר לאורך זמן וזה כמובן כדאי. 

מתי כדאי להזמין תיקון שער חשמלי

תקלות בשער עשויות להיות תוצאה של בעיה חשמלית, תוצאה של תקלה מכנית או קלקול בגין נזק מפגיעה. העלות של תיקון שער חשמלי, אם כן, מאוד תלויה בשאלה עד כמה הנזק חמור והאם ניתן לטפל על ידי החלפת חלקים ואין צורך בהחלפת השער, הזרוע או המנוע כולו. תקלות יחסית נפוצות הן תקלות בחלקים הנעים. בצירים, במסילות, בזרוע הניידת, עשויות להופיע תקלות אם לא מקפידים על שימון או גירוז או שלא מבצעים כראוי את הניקוי התקופתי. תיקון שער חשמלי כדאי להזמין אם שומעים רעשים בזמן פתיחה או סגירה, שחורגים מהשגרה. צריך להזמין טכנאי כאשר השער מתקשה להיסגר או להיפתח. במידה ומזהים שהמסילה ניזוקה, אם רכב פגע בחוזקה בשער או שרואים בעין סדק וכיוצא בזה, הזמינו תיקון בהקדם. 

כך תקבלו הצעת מחיר לתיקון מקצועי 

מכיוון שיש כל כך הרבה סוגים של שערים שונים ולא כולם מתוחזקים באותה הקפדה, לא נוכל לתת תשובה גורפת לשאלה כמה עולה לתקן שער חשמלי. במידה ונדרשת לכם פעולת תחזוקה או תיקון, קשת מערכות – נשמח לעמוד לשירותכם, לאבחן את התקלה ולתת הצעת מחיר הוגנת ומקצועית.