הידעתם? שליש מחיינו אנו מעבירים בשינה. נשמע הרבה מאוד, אבל השינה היא הזמן בו הגוף נח וצובר כוחות ליום שלמחרת. מכיוון שכך ההיגיון אומר שכדאי לבחור מיטה בין אם היא מיועדת לילדים או מיטה זוגית – איכותית, חזקה ועמידה, מעוצבת ומתאימה לדרישות שלכם כאשר גם למזרון חשיבות רבה, רצוי אורתופדי.

מיטה לשני אנשים

מיטה זוגית מיועדת לשני בני הזוג ולכן אין מדובר ברצונותיו של אדם אחד. מיטה שתהיה נוחה לשני בני הזוג, גדולה או קטנה יותר, בעיצוב כפרי או מודרני, ויש להתאים אותה לגודלו של החדר ומבנהו. זאת ועוד, מיטה זוגית איננה הפריט היחיד בחדר השינה, בכדי ליצור הרמוניה בין כל שאר הפריטים בחלל יש להתאים אליהם את סגנון המיטה.

רוצים לחסוך מקום בחדר?

אם חדר השינה הינו קטן, ניתן כיום לרכוש מיטות לחדר שינה עם אפשרות לאחסון מצעים ודברים נוספים. כל זה יוצר ארגון בחדר והמצעים תמיד בהישג יד.

התאמת המיטה לחדר

אם תשוטטו ברשת באתרי חנויות ריהוט, תבינו ששפע המיטות הזוגיות עשוי להיות מבלבל. אז אם החדר כבר מרוהט ומעוצב וחסרה רק מיטה, בחרו אחת כזו שתתאים לעיצוב החדר הקיים.

יש מיטות זוגיות בשלל צורות, גם עגולות, מיטות מתכווננות, ואפילו מיטות מים. מי שמעדיף את הסגנון הכפרי ביתי, ימצא מגוון רחב של מיטות עשויות מעץ איכותי ובגוונים רבים, וכמובן קיים שפע של מיטות מעוצבות. למעט זו, ישנן מיטות עם גב מיטה מרופד.

הכי חשוב – נוחות

עד כמה שהמיטה נראית מרשימה, השינה תלויה רבות במזרון שלכם. הזמינו לפי מידות המיטה מזרון אורתופדי, שינה רצופה וטובה לאורך כל הלילה תלויה רבות באיכותו, וכמובן גם כאן, מבחר המזרונים הוא גדול וכמובן שגם המחירים משתנים.