המאמר באדיבות בטיחותי לעסקים בעמ

מעצור לדלת הינו פריט חובה בכל בית ובכל מוסד חינוכי. אומנם לכאורה מדובר על פריט שולי, אשר רוב האנשים אפילו לא טורחים לחשוב עליו, אך למעשה מדובר על פריט בטיחותי שיכול להגן עליכם ועל היקרים לכם. אנשים רבים נהנים להשאיר את חלונות הבית פתוחים, במטרה להכניס פנימה בריזה נעימה, רוח קרירה וסתם אוויר טרי מבחוץ. אך הבעיה היא, שישנם בתים בהם החלונות ממוקמים במקומות מנוגדים בבית, דבר שמוביל לרוח פרצים לטריקה של דלתות הבית בצורה חזקה ופתאומית. קודם כל, מדובר על מטרד רעש, שיכול להטריד לא רק את דיירי הבית, אלא גם את השכנים שברוב הפעמים יכולים לשמוע היטב את הטריקות החזקות. מעבר לכך, כל פעם שהדלת נטרקת בעוצמה, הדבר משאיר חותם על משקוף הדלת, כך שנגרם נזק לדירה שיהיה צורך לתקן בעתיד.

כל הסיבות להתקין מעצור דלת בבית

מעבר לעניין הטריקות, אשר כאמור יוצר מטרדי רעש ואף נזק למשקוף הדלת, סיבה חשובה נוספת להתקין מעצורי דלת בכל חדרי הבית היא סיבה בטיחותית. הדבר נכון כמובן בכל בית, אך חשוב במיוחד כאשר מדובר על בית שגרים בו ילדים. ילדים קטנים נוהגים לדחוף את האצבעות שלהם בכל מקום אפשרי, והם לא תמיד מבינים את הקשר בין סיבה לתוצאה. מסיבה זו בדיוק, הם עלולים להשאיר את האצבעות שלהם על משקוף הדלת, בדיוק ברגע שבו הדלת נטרקת. הדבר יכול לגרום במקרה הטוב לכאב ונפיחות באצבעות, ובמקרה הרע יותר מדובר על שבר שיצריך ביקור בבית חולים ותקופת החלמה לא סימפטית במיוחד. כמו כן, בית שיש בו חיות מחמד, הינו בית שמאוד מומלץ להתקין בו מעצורי דלת. גם חיות המחמד לא תמיד יודעות לזוז בזמן, והן יכולות להיקלע לסיטואציה לא נעימה שבה הדלת תיטרק עליהם. גם במקרה הזה מדובר על פציעה לא סימפטית, שמומלץ להימנע ממנה.

לסיכום, ניתן היום למצוא בשוק סוגים שונים של מעצור דלת. מומלץ למצוא מוצר יעיל ואיכותי שיוכל לעצור את הדלת בכל שלב, ובכך לשמור על האצבעות שלכם, של הילדים שלכם וגם של חיות המחמד שלכם.