הרכב שלכם כבר סיים את תפקידו על הכביש? כבר אין לכם ממנו כל ציפייה? מה אתם אמורים לעשות אתו עכשיו? היכן היא הכתובת הבאה של המכונית?

אז כאן כדאי להכיר את האפשרות של פירוק רכבים. אפשר פשוט להזמין שירות של אנשי מקצוע המציעים גרירה של רכבים מושבתים. כך מרוויחים גם את הגרירה של הרכב וגם את הטיפול ברכב שזה אומר הוצאת החלקים התקניים של הרכב ושימוש בהם.

אז מי בעצם מרוויח מכל הסיפור הזה?

כאן יש שלושה מרוויחים עיקריים.

בעל הרכב מרוויח –

בעל הרכב מרוויח שהוא יכול למעשה להתפטר מהרכב הישן שלו שכבר לא צולח לשום דבר כאשר הוא לא צריך לשלם על שירותי הגרירה. מלבד זאת הוא גם מקבל קצת כסף עבור חלקי החילוף בעלי הערך שיש במכונית כך שהוא אפילו יוצא עם רווח כלשהו ביד שעשוי לסייע לו בהמשך לקניית המכונית החדשה.

בעל המגרש לפירוק מרוויח – 

בעל המגרש לפירוק מרוויח שיש לו חלקי חילוף שווים שאותם הוא יכול להציע למכירה. מה שמרחיב את ההיצע שיש לו בחנות ואת האפשרות למכור לעוד ועוד לקוחות את לקי החילוף הנדרשים להם לצורך תיקון הרכבים שלהם.

הלקוחות מרוויחים –

נדמה שמי שהכי מרוויח מכל זה אלו הם הלקוחות. כי הלקוחות למעשה מקבלים חלקי חילוף שהם לעיתים מקוריים ממש והם מאפשרים להם ליהנות מתיקון איכותי ויעיל של הרכב שלהם וזאת בלי שללם הרבה על חלקי החילוף וגם בלי שיהיה עליהם להמתין זמן ארוך עד שהחלק החסר יוזמן ויגיע לחנות.

ברור אם כן ששווה בהחלט ללכת על פירוק שלך רכב מושבת ולא לנסות לחשוב על אופציות שאין בהם בעצם כל תועלת ממשית.

אולי יעניין אותך גם פירוק רכבים ברמת גן