לא סתם אומרים שתכשיטי יהלומים הם החברים הכי טובים של האישה. נשים אוהבות תכשיטי יהלומים כמו טבעות אירוסין ולכן במטרה להצליח להפתיע ולהרשים את בת הזוג שלכם מומלץ בחום לבחור באפשרות זו של תכשיטי יהלומים כמתנה הבאה. גם אם התקציב שלכם לא גדול, תצליחו למצוא לא מעט תכשיטי יהלומים מפוארים ומרשימים אשר לגמרי יספיקו לייצר את אפקט ההפתעה לבת הזוג.

חשוב לדעת לבחור נכון את תכשיטי היהלומים המתאימים ביותר

התמחור של תכשיטי יהלומים נעשה על ידי אנשי מקצוע בהתאם לכמה פרמטרים מרכזיים. חשוב שתכירו את הפרמטרים הללו במידה ואתם רוצים להצליח להתאים את תכשיט היהלומים המתאים ביותר לתקציב שלכם.

הדרכים האפשרויות לחסוך עשרות אחוזים במחיר

הגורם המרכזי אשר משפיע על תמחור היהלומים שלכם הוא גודל היהלומים. במידה ואתם מעוניינים בתכשיט יקר ערך ומרשים במיוחד כמו טבעות נישואין לאישה תבחרו יהלום גדול ומרכזי אך לעומת זאת במידה ואתם מעוניינים בתכשיטים סולידיים יותר בתקציב נמוך משמעותית, תוכלו לבחור ממגוון גדול של תכשיטי יהלומים הכוללים יהלומים קטנים בלבד. בחירה של תכשיטי יהלומים הכוללים יהלומים קטנים בלבד יכולה לחסוך לכם עשרות אחוזים בהשוואה למחיר אותו תידרשו לשלם על יהלום גדול.

גודל היהלום ואיכותו משפיעים על המחירים בעשרות אחוזים

הגורם השני אשר משפיע על המחיר הוא איכות היהלום הנמדדת בצבעו. ישנם לא מעט יהלומים מעט מלוכלכים אשר מחירם זול משמעותית בעשרות אחוזים בהשוואה להיהלומים הנקיים והלבנים ביותר. חשוב להבין כי גם היהלומים המלוכלכים יראו לכם נוצצים ומבריקים כך שלא תראו שום הבדל במידה ולא תשאלו עין מקצועית. לכן על מנת להצליח לחסוך עשרות אחוזים במחיר תוכלו להתפשר על יהלומים מעט מלוכלכים אך לכלוכם לא נראה לעין.

גם במחירים נוחים לכל כיס

כך תצליחו בקלות רבה לרכוש תכשיטי יהלומים מפוארים ומרשימים במיוחד במחירים נוחים לכל כיס ולהפתיע את בת הזוג שלכם. ישנם תכשיטי יהלומים אשר מחירם מתחיל מכמה מאות שקלים בודדים בלבד כך שגם עם תקציב שאינו גדול במיוחד תצליחו להעניק לבת הזוג שלכם מתנה יפה ומנצנצת.