מחפשים מתנה ייחודית לבת הזוג היקרה והאהובה? מתנה שכל אחת תשמח לקבל, אך בדגש אישי על האישה היקרה לכם מכל? בחרו את התכשיט שיעשה אותה מאושרת, התאימו את התכשיט בעיצוב ייחודי ובחריטה אישית ומרגשת שתיחקק בזיכרונה לעד!

קטלוג התכשיטים המעוצבים שלנו

בחרו את התכשיט שיתאים לאישה שלכם, התאימו את צבעי התכשיט, את חומרי הגלם, שבצו את האבנים שהיא אוהבת, תוכלו להוסיף חריטה ייחודית, שתהווה אמירה אישית שתוסיף ערך סנטימנטלי שלא יסולה בפז לתכשיט שלכם. בקטלוג שלנו תוכלו למצוא מגוון תכשיטים לאישה אשר חרוטים מבעוד מועד, כמובן שתוכלו להתאים את החריטה לאישה שאתם בוחרים לפנק עם מתנה שכל אחת תשמח לקבל. אתם הרי מכירים אותה בצורה הטובה ביותר ותוכלו להתאים אליה את העיצוב, בין אם מדובר בעיצוב מודרני שובב וצבעוני או בעיצוב קלאסי וסולידי. מגוון התכשיטים שלנו מוצגים באתר בקטלוגים לפי סוג התכשיט המבוקש.

Danon תכשיטים ייחודיים ומעוצבים

בין מגוון התכשיטים שלנו ב Danon-  תמצאו מגוון ייחודי של שרשראות צבעוניות ומודרניות לצד מגוון קלאסי וסולידי. בנוסף לזאת, בקטגוריית צמידים לאישה תוכלו למצוא מגוון של צבעים וחומרי גלם ייחודים, כמו גם אבנים משובצות בטכניקות ייחודיות. מגוון העגילים המיוצרים בשילובים ייחודיים בתצורות שונות מעוצבים בטכנולוגיות מדהימות שנותנות דגש על עיצוב חדשני לצד שלל עגילים קלאסיים המשלבים שיבוץ סולידי של אבני חן ופנינים. בין הטבעות תוכלו למצוא מגוון טבעות בגדלים שונים ובעיצובים בעלי אופי בולט שימשכו את כל תשומת הלב לעיצוביים הייחודיים. כלל התכשיטים שלנו נעשים בעבודת יד מוקפדת חסרת פשרות וניתן יחס אישי לכל מלאכת בחירת אבני החן ושיבוצן. כל התכשיטים שלנו בעלי נוכחות יוצאת דופן, שתדגיש את הנשיות והעוצמה של האישה שתרצו לפנק במתנה בלתי נשכחת. בהוספת חריטה ייחודית לתכשיטים שלנו, תוכלו להקפיץ את הערך הסנטימנטלי היקר מפז של המתנה המעוצבת והייחודית, עם אמירה אישית שתחרט גם בזיכרונה של מקבלת המתנה לעד.

עיצוב ייחודי למתנות לא פחות ממושלמות

התכשיטים מבית דנון מעוצבים בעבודת יד במיוחד בשביל האישה שתרצו לפנק, תוכלו ליצור אתנו קשר להתאמה אישית אידאלית.

אל תתפשרו על מתנה בנאלית שתישכח בארון, השקיעו מחשבה ובחרו את המתנה הייחודית והמדויקת על מנת להפתיע בגדול ולקלוע בול לטעמה של האישה מקבלת המתנה.