זו לא בעיה לשלם ביוקר עבור ארון מעוצב. את זה כל אחד יכול לעשות, אך האם זה כדאי? למעשה מסתבר שישנן כמה דרכים שיכולות לעזור לכם למצוא ארונות מעוצבים במחירים נוחים. 

  1. ארונות עודפים, למה לא בעצם  

יצרנים או משווקי ארונות מהשורה הראשונה מחזיקים לעיתים עודפים. כלומר, ארונות שהוזמנו אך ההזמנה בוטלה או ארונות מעוצבים שנותרו מהעונה שעברה. העובדה שמדובר בעודפים לא אומרת שום דבר על האיכות. כשהם טובים, אז למה לא. וכשהם גם מעוצבים וגם מוזלים, ברור שזה כדאי. 

  1. לא חייבים תוצרת איטליה 

בישראל נמכרים פה ושם ארונות במחירים מפולפלים במיוחד. פתרונות יוקרתיים ומאוד יקרים, יותר מפני שהם מיוצרים בחו"ל, מאשר מכל סיבה ממשית אחרת. אז אתם לא חייבים דווקא ארונות מעוצבים מאיטליה, בשביל חדר מעוצב לתפארת. בחרו תוצרת ישראל, כחול לבן. תוכלו למצוא אפילו עיצובים בהשראת חו"ל, אך המחירים נגישים ושווים בהחלט. 

  1. התרשמו מכמה דגמים, לפני שבוחרים 

גם כאשר מצאתם יצרן איכותי שמציע איכות לצד מחיר סביר, לא חייבים למהר. בקשו להתרשם מכמה וכמה דגמים של ארונות. הרגישו את העיצובים, בדקו את חומרי הגלם, שימו לב גם לפונקציונליות. כאשר אתם רגישים להבדלים ומסתכלים על הפרטים השונים, תוכלו לאחר מכן למצוא את העיצוב שמתאים לכם, במחיר שנוח לכם. 

  1. כמה טיפים קטנים בעיצוב 

לפני שתיקחו הביתה ארון מעוצב בזול, שימו לב לכמה טיפים קטנים אך טובים. אל תתרשמו יותר מדי מטרנדים זמניים שנראים יפה באולם התצוגה. העדיפו עיצוב קלאסי, שמדבר אליכם ויתאים לכם לאורך זמן. ארון זול שימאס עליכם אחרי שנה בסופו של דבר יעלה לכם ביוקר. ולסיום, בחדרים קטנים, עדיף ארונות מעוצבים בהירים. למידע אודות חדרי נוער מעוצבים                                                                                                                              

                                                                                 https://stylenews3.walla.co.il/category/12455