החיוך, הוא הנכס החשוב ביותר שלכם עליו תצטרכו לשמור לכמה שיותר שנים. חיוך עוזר לכם לתקשר ולקשר עם אחרים, מפחית את לחץ הדם ומפחית את הסיכון למחלות לב. זה גם יכול להגביר את הביטחון שלכם בן רגע, שזו עוד סיבה מדוע אסתטיקה דנטלית חשובה.

אסתטיקה דנטלית 

למרבה הצער, 40 אחוז מהאוכלוסייה אינם מרוצים ממראה השיניים שלהם. זה יכול להיות מסיבות רבות, אשר כוללות שיניים עקומות, דהויות או חסרות, אך ניתן לתקן את אלה בעזרת רפואת שיניים אסתטית. קבלו כאן מידע נוסף

מה זה לובן? 

זו אולי נראית שאלה פשוטה דיה, אך לכולם תהיה תשובה אחרת – אפילו חברת קולגייט מאמינה שיש 44 גוונים שונים של לובן בשן. החיוך שלכם הוא אישי עבורכם, ורק אתם יכולים לקבוע מה יוכל להפוך אותו למושלם.

כשאתם פוגשים רופא שיניים מנוסה ברפואת שיניים אסתטית, כדאי לדון בחיוך שלכם שאתם חושבים שצריך לשפר או בעיה אחרת שמעסיקה אתכם מבחינה אסתטית. 

למה חשוב אסתטיקה? 

לאחר שרופא השיניים יבדוק אתכם, הוא יוכל לדון בכל דבר בבעיות שלכם, החל מבריאות השיניים והחניכיים שלכם (ללא ספק הדאגה העיקרית), דרך הצורה, הסידור, היישור, הגודל והצבע ומה יתאים ביותר לפנים שלכם. 

שיניים לבנות לחלוטין ובהירות לחלוטין הם לא תמיד הכי טובים עבורכם, כך שתצטרכו להתייעץ עם רופא השיניים שלכם כדי לקבל את האסתטיקה המושלמת עבור הפנים המיוחדות שלכם. 

חיוך יפהפה ומראה טבעי, תמיד נראה הכי טוב – אחרי הכול, אף אחד לא באמת רוצה שהשיניים שלו ייראו מזויפים מידי. לכן, הקפידו כמה שיותר על נראות השיניים שלכם בעזרת צחצוח יומיומי ואף יותר מזה, והקפידו להבריש אותם בצורה נכונה כמו שהרופא ייעץ לכם.