מסדרונות בית הספר הם מקום של צהלה, משחקים ואווירה נפלאה. איך נראים המסדרונות אצלכם בבית הספר? גם אם נניח שהשקעתם בקישוט הכיתות וגם אם הגינה של בית הספר מטופחת ונאה, המסדרונות דורשים את שלהם. אין חולק על כך שמדובר על פרויקט משמעותי וגדול הן מבחינת השטח והן מבחינת המשאבים שהדבר הזה דורש מכם. אך גם אתם תוכלו לקשט את בית הספר ולהפוך את המסדרון למקום נעים וחוויתי יותר לילדים.

לשלב ערכים ולמידה בחללי הלמידה

קישוטים למסדרונות בית הספר יעניקו ערך חשוב מאוד לאווירה וגם ללמידה. הקישוט אומר את האמירה שלו והוא משלב ערכים וגם מושגי למידה. הוא מטמיע בילדים המשחקים ערכים וידיעות והופך גם את הזמן החופשי של ההפסקות לזמן שמעשירים בו את הידע. כל חלל בו שוהים הילדים יכול להעצים את המושגים, ללמד ולקדם את הילדים באופן מינורי אך קבוע. אין ספק שקישוטי מסדרון ממלאים תפקיד חשוב ביצירת האווירה בבית הספר ולא רק.

מדבקות קיר לעיצוב חללי הלמידה

גם אתם יכולים לשדרג את חללי הלמידה. קבלו את הפתרון המדליק והחדשני שמאפשר לכם להפוך את חלל בית הספר למקום נעים, יפה ואסתטי. כל זאת בהתאמה מקסימלית לבית הספר שלכם ובאווירה נפלאה ומקדמת. מדבקות קיר לבית הספר – אתם בוחרים את מדבקות הקיר שלהן אמירה מתאימה ועיצוב נעים לעין, מדביקים אותם לקירות במיקום המתאים, והנה לכם מסדרונות מעוצבים ויפים שמביעים בצורה מעוצבת ונעימה את המסרים שלכם. את מדבקות הקיר אתם בוחרים מתוך קטלוג מושקע ומגוון בו אתם מזהים מהם המדבקות שמתאימות לכם. בעזרת המדבקות עומד החלל להיות מעוצב ומושקע לאורך זמן רב. כי המדבקות עמידות ושומרות על מראה יציב לאורך שנים.