מוצרי ים המלח נחשבים מבין הטובים ביותר בתחום הקוסמטיקה והטיפוח והם נמכרים בכול  העולם! ים המלח נמצא  כמקום נמוך במיוחד מכיל מינרליים ומשקעים החיוניים לבריאות הגוף ומטפחים את העור. מלבד זאת, אנשים שחולים במחלות עור כמו פסוריאזיס או סבורואה: נופשים כמה שבועות בשנה בים המלח כדי לרפא את עורם. כדי להביא את המינרליים, הוויטמינים, והתמציות המופקות מים זה, אפשר לבחור מוצרי ים המלח שיספקו יופי, בריאות והזנה לעור. אבל איזה מוצרים מומלצים כיום? הנה כמה דוגמאות: 

קרמים לפנים

קרמים ומוצרי קוסמטיקה טבעית מים המלח יספקו שיקום תאי גזע, חידוש העור, מראה זוהר ורענן ושמירה על בריאות העור ואיכות חיים. כיום יש מגוון קרמים מים המלח, כמו קרם הידרציה דינמי. קרם כזה מספק לחות וגמישות והוא מבהיר את עור הפנים ומרפא עור פגום ויבש. קרם זה מספק תחושת לחות ורעננות ללא יובש.  

קרמים ושמנים לטיפול בבעיות עור

אקנה, צלקות, יובש, כוויות קילופים וכולי – מכולם סובלים מרבית בני האדם. קרמם דינמי מים המלח יספק את החומרים הדרושים לשיפור מערכות העור וזרימת הדם לנימים. אם תבחרו שמן גזר שיש בו ריכוז ויטמינים גבוה: תוכלו לטפל בהתחמצנות תאי העור ולחדש את התאים. בחרו קרמים ושמנים שמכילים שמנים מינרליים וצמחיים, זמן גזר שיש בו בקרנוטנואידים ששומרים על מרקם ותאים בעור ושאר מוצרים שמכילים רוזמרין, שמני חוחובה ואלוורה, שמן לבנדר, שמן תפוז וכולי. כך תוכלו להגן על העור מהזדקנות. 

מוצרים הגנה מפני קורונה

גם מוצרי ים המלח משתתפים במאבק נגד קורונה, וכיום אפשר לבחור בחנויות ברשת ממבחר מוצרי ים המלח Dr Nona כמו מגן פנים איכותי נגד רוק וחיידקים, ומגנים שקופים פנורמיים אשר מספקים הגנה חזיתית וקלה. בין היתר תוכלו למצוא מתקני חיטוי לידיים שפועלים באופן אוטומטי. מתקנים כאלה מתאימים לעסקים החל מעבור קוסמטיקאיות עד ספרים וכלה במוסדות לימוד וכולי. כלל המוצרים יגנו על העור מחיידקים ועל הגוף ומערכות הגו מפני נגיפים.