דגמחים לחורף ולקיץ

מכנסי דגמ"ח הם המכנסיים המתאימים ביותר לעבודה בענף המקצועי כמו בתי מלון, עבודות שטח, אבטחה, ניקיון ועוד. הכיסים הרבים שיש על גבי המכנסיים מעניקים להם יתרון בולט לעומת מכנסי עבודה אחרים, כיוון שכיסים אלו מאפשרים לעובדים הלובשים אותם לאחסן בהם דברים וחפצים חיוניים לצרכי עבודתם, כך שהם נמצאים בהישג יד בכל זמן.

היצע דגמחים לחורף ולקיץ הוא מגוון, ומתאים ללבישה בחודשי החורף הקרים וגם בחודי הקיץ החמים. כדי לחוש נוחות במהלך יום העבודה, מומלץ לבחור במכנסי דגמ"ח איכותיים העשויים מבדים נושמים וחזקים.

דגמי דגמ"ח מומלצים

  • דגמ"ח קלאסי – הדגמ"ח הקלאסי הינו מכנס בייסיק בעל 6 כיסים לפחות, כאשר כולם מפוזרים באופן נוח על גבי המכנס כדי למקסם את הנוחות והפרקטיות שהדגמ"ח מציע. עיצוב דגמ"ח מסוג זה הוא בגזרה רפויה, ולכן הוא מעניק תחושה נוחה ללבישה במשך שעות רבות.
  • דגמ"ח ייצוגי – הדגמ"חים הייצוגיים מצוינים עבור עובדים מתחום האבטחה / שירות, כיוון שהם תפורים בגזרה מעוצבת ולא רפויה כך שמצד אחד הם יכולים לשמש כמדים ייצוגיים, ומצד שני מעניקים נוחות ופרקטיות לעובדים.
  • דגמ"ח ברמודה – דגמ"ח הברמודה הינו מכנס בגזרה ישרה ומעט רפויה, ואורך המכנס מגיע עד לברכיים. סוג זה של דגמ"ח מצוין ללבישה בעונת הקיץ החמה, במיוחד עבור עובדים הזקוקים לביגוד מקצועי במהלך עבודות בשטח.

דגמחים לחורף ולקיץ

מהם היתרונות של מכנסי דגמ"ח?

מכנסי דגמ"ח מאופיינים במספר רב של כיסים על גבי המכנסיים, דבר המשמש את הלובשים אותם כתאי אחסון פרקטיים לשימושים רבים. בנוסף, מכנסי הדגמ"ח תפורים מבד חזק ואיכותי, ולכן הם עמידים מפני כל מזג אוויר ומעניקים ללובשים הגנה מקסימלית ממפגעים סביבתיים כמו בתנאי שטח לדוגמה.

מכנסי דגמ"ח איכותיים לכל השנה

ניתן למצוא באתר של יונידרס בגדי עבודה מגוון רחב של מכנסי דגמ"ח איכותיים, המתאימים למגוון שימושים כמו גם לצורך ביגוד מקצועי וייצוגי לעובדים. ההיצע הקיים מאפשר להתאים את סוג מכנסי הדגמ"ח לחורף ולקיץ, ולכל מטרה וצורך על פי סוג ואופי העבודה. 

שירלי צדק

שירלי צדק

קניינית ומומחית לצרכנות וקנייה חכמה שתדאג שלא תבזבזו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים