לא תמיד פשוט לבור וילונות לחדר שינה. מי שעיצוב הדר שוב לו נותן חשיבות רבה לבירת הוילונות. חדר השינה הוא חדר חשוב בבית. זה חדר ההורים. הדר הפרטי שלכם. שבו אתם נחים ישנים ואוהבים ולכן יש חשיבות גם לוילונות בדר השינה.

איך לבחור וילונות לחדר שינה?

אם אתם בוחרים וילונות לחדר שינה ומשלבים אותם בחדר השינה שלכם אתם ודאי מבולבלים מהמבחר יש כל כך הרבה סוגים צורות וצבעים..אז מה מתאים לחדר שלכם? ואתם גם שואלים את עצמכם איך לשלב את וילונות חדר השינה בצורה הטובה ביותר בחדר השינה. יש כמה טיפים שיסייעו לכם לשלב בצורה נכונה וילונות לחדר השינה לבחור אותם בצורה נכונה ולגרום להם להשתלב בחדר בצורה יפה וטובה.

טיפ לשילוב וילונות בחדר שינה

 הטיפ הראשון לגבי וילונות לחדר השינה הוא איך לתלות אותם הרבה מאוד אנשים תולים וילונות וגם בתוך חדרים נוספים נמוך, בדרך כלל בגובה החלונות. זאת בהחלט לא החלטה נכונה. חשוב  לתלות וילונות גבוה כמה שיותר קרוב אל התקרה וגם לבחור וילונות ארוכים שיגיעו מהתקרה עד הרצפה.

   זה מאוד מחמיא ומתאים למראה החדר וגורם לחדר להיראות גבוה יותר ומרווח יותר.

איזה סוג בד לבחור לוילונות?


עוד התלבטות שיש לאנשים לגבי בחירת וילונות לחדרי שינה היא למשל השאלה איזה סוג בד 
לבחור עבור הוילונות של חדר השינה ניתן לבחור כל מיני סוגים של בד עבור הוילונות יש כמובן בדים חלקים שאפשר לבחור מהם ויש גם בגדים עם דוגמאות וציורים אשר אפשר לבחור מהם השאלה מה לבחור האם לבחור בדים חלק או בדים עם דוגמאות וציורים?

בחירת סוג הבד


התשובה תלויה בעיצוב חדר השינה שלכם אם יש לכם בחדר עוד הרבה בדים עם  דוגמאות עיצובים כדאי להשאיר את הוילונות בצבע אחיד בלי דוגמאות. אם אין לכם הרבה דוגמאות ועיצובים שנמצאים בתוך החדר ניתן לבחור וילונות שיש עליהם דוגמאות ציורים ועיצובים.

חברת רפאל לוילונות

 אצלנו בחברת רפאל וילונות ופתרונות הצללה תוכלו לקבל לא רק מגוון גדול של מוצרים מצוינים ומלהיבים  אלא גם הכוונה והדרכה איך להתאים  ולעצב בצורה נכונה את הוילונות שלכם..