העולם הופך לאט לאט ליותר אקולוגי ויותר מבין את הנזקים הנעשים לסביבה בשימוש בחומרים שאינם מתכלים. בעקבות ההבנה הזאת נוצרה כוס אקולוגית מתקפלת, המאפשרת לקחת אותה לכל מקום ולפתוח אותה כאשר רוצים לשתות, לא משנה היכן אתם נמצאים. הכוס האקולוגית יצרה דיבור רב עליה ועל הפטנט שהיא וכמובן תהיות על איך היא בעצם עובדת.

כוס אקולוגית מתקפלת – כך הפטנט עובד

החומר ממנו היא מיוצרת

בכדי להגיע אל הפטנט שנקרא כוס אקולוגית מתקפלת, היה צריך לחשוב על חומר ידידותי לסביבה, שאינו מזיק, ניתן לשימוש רב פעמי, קשיח מספיק אבל גם גמיש מספיק בכדי להתקפל ולהיכנס לתיק בצורה דיסקית קטנה. החומר שאליו הגיעו הוא הסיליקון, המאפשר החזקת נוזלים חמים וקרים בתוכו וכן שינוי צורתו במידת הרצון והצורך. 

עיצוב החומר ממנו היא מיוצרת

על אף שנמצא החומר ממנו ניתן לייצר כוס אקולוגית, עדיין היה צריך לעצב אותו כך שיוכל להחזיק נוזלים בצורה יציבה אך גם בסופו של דבר להתקפל בצורות מוכתבות ולהיכנס בצורה מסודרת לתוך עצמו עד לסגירתו. התכנון והעיצוב של הכוס האקולוגית הוא מה שהביא את התוצר הסופי אותו ניתן לצרוך ולהשתמש בכל עת ומצב.

אבטיפוס והבאים אחריו

בהכנת מוצרים חדשים יש מאין קיים הצורך להכין אבטיפוס, לראות כיצד הוא עובד, האם הוא משיג את המטרה שלשמו הוכן והאם יש אלמנטים אותם צריך לתקן, להוסיף או להסיר. כל אלו הובילו להגשת הפטנט, תיקונו וייצורו כפי שאתם מכירים אותו היום. כוס רב פעמית מתקפלת ואקולוגית שניתן לקחת אותו לכל מקום. 

לסיכום,

חומר הסיליקון ממנו מכינים כוסות אקולוגיות הוא חומר ידידותי לסביבה בו ניתן להשתמש עבור פריטים רבים המחליפים את השימוש בכלים חד פעמיים המזיקים לסביבה ומונעים ממנה להשתקם.