המודעות לצורך בטיפולי שיניים והשיטות החדשות שמסייעות לרבים לשקם את חלל הפה – מובילות לכך שיותר ויותר אנשים דואגים לבריאות הפה, וברגע שמתגלה בעיה – רבים בוחרים מרפאת שיניים טובה שתספק להם טיפול מטיב, נוח ומותאם אישית לצרכים של חלל הפה ושל השיניים. 

כיום, ישנן לא מעט שיטות בהן משלימים ומשקמים שיניים, בזמן שהצורך בחיוך מושלם ולבן כמו גם באיכות חיים טובה יותר – מוביל רבים לטפל בבעיות שונות באמצעות כתרים, שהטובים ביניהם נקראים כתרי זירקוניה. אבל מה צריך לדעת על כתרים מסוג זה?

מרפאות שיניים בכול רחבי הארץ מציעות טיפול השלמה ושיקום שיניים על ידי כתרי זירקוניה. למעשה, מדובר בשימוש בכתרים מסוג מתקדם יותר מאלה שהכרנו בעבר, בעוד שמדובר בכתר לשן פגועה. כתר איכותי זה, מאפשר לעיסת מזון בצורה קלה יותר, וקבלת מראה שיניים אסתטי במיוחד. מי שתתאים לו שיטת הטיפול הם מטופלים שהשיניים שלהם נפגעו, הן בשל חורים בשיניים, הן בשל עששת או ריקבון, כמו גם שכתרים אלה מתאימים להשלמת שיניים חסרות או שבורות. 

כמה יתרונות של כתרי זירקוניה

לפני שנמנה את היתרונות הרבים של שיטת טיפול זאת, חשוב לדעת כי כתרים אלה עשויים מחומרים הידועים בשם זירקוניום. החומר הבעל תכונות ייחודיות ששומרות על השן ומאפשרות תחושה אותנטית, שאינה דומה אפילו במעט למערכות שיניים תותבות או לשאר שיטות נושנות להשלמת שיניים. שיטה זאת מקנה כתרים בעלי גוון כמעט מדויק לגוון המקורי של השיניים, בעוד שהציפוי עמיד וחזק במיוחד. 

היתרונות של שיטה זאת רבים, בעוד שהבולטים בניהם הינם:

לסיכום, כתרי זירקוניה הם פתרון מושלם עבור לא מעט אנשים,. לכן מומלץ לבדוק – דרך מרפאת שיניים איכותית – כיצד ואיך אפשר להתחיל בטיפול.