כתר לכלה

כתר לכלה הינו אביזר קישוט שמשולב בעיצוב השיער של הכלה כאשר שמו של אביזר הקישוט הזה נבחר בשל הצורה שלו המזכירה צורת כתר. את הכתר ניתן לשלב בתסרוקת של הכלה לאחר שמסיימים לעצב אותה וכך מעניקים לעיצוב השיער ולכלה עצמה את המראה הכלתי יותר. כתר לכלה מהווה חלק כמעט בלתי נפרד מהשמלה אצל מרבית הכלות והם מותאמים גם לעיצוב של השמלה. לכן אפשר למצוא אותו בסלוני כלות בהם משכירים שמלות כלה ולשכור אותו יחד עם השמלה. כמו כן, ניתן לרכוש כתר לכלה גם בחנויות ייעודיות ובאתר https://theladybride.com/ אשר מוכרות ומייצרות אביזרי שיער מיוחדים.

כתר לכלה – מראה טרנדי או מיושן?

אחת מהדרכים להענקת מראה מלכותי לעיצוב השיער של כלה הוא על ידי שילוב של כתר מעוצב. יהיו כאלה שיגידו כי כתר הוא אביזר קישוט מיושן שהיה נפוץ בשנים עברו וכיום כאשר יש עוד מבחר ענק של קישוטי שיער שיכולים להתאים לתסרוקת של כלה, אין כל עניין לבחור דווקא בו. אך עם זאת, אפשר לראות כי רוב הכלות עדיין מעדיפות לשלב כתר בעיצוב השיער, מה שהוביל לכך שיצרניות הקישוטים ממשיכות לייצר כתרים לכלות אך מקפידות לעצב אותם בצורה חדשנית ועדכנית.

למה לבחור דווקא בכתר לכלה?

כלה נחשבת למלכה ביום החתונה שלה ובדיוק לכן היא חייבת להיראות כמו מלכה ולהתלבש בהתאם – שמלה נפוחה ומקושטת, איפור מושקע, עיצוב שיער מלכותי, תכשיטים מעוצבים ויקרים וכמובן כתר מעוצב ומרשים. שילוב של כתר בעיצוב שיער אינו מתאים לכל אירוע והשימוש שנעשה בו הוא לרוב רק אצל כלות, כי כאמור, הכלה צריכה להיראות כמו מלכה, ומה יעניק לה את המראה הזה אם לא כתר לכלה על הראש?