פעמים רבות אנו עושים מעשים אשר אנו מתביישים בהם בפני בני הזוג שלנו. מעשים אשר לא רק שאנו לא יכולים להסביר אותם לבת הזוג שלנו אלא אנו גם לא יכולים להסביר אותם לעצמנו. השאלה היא איך אנו מכפרים על המעשים הללו בפני בת הזוג שלנו ובפני האני שלנו. פעמים רבות דרושה פעולה אחת של חרטה, נקיטת יוזמה קטנה בכדי לשנות את העולם ובכדי לשנות את ההרגשה שלנו. זו יכולה להיות שיחת טלפון, הליכה לתחנה הקרובה או פניה אל שוטר ברחוב ופתאום תירד אבן עצומה מן הלב שלנו. אבן אשר ישבה עלינו מאז שהיינו קטנים. משם הדרך לשיקום תהיה יותר קצרה, היא תהיה עדיין ארוכה וקשה אך היא אפשרית והכל תלוי בנו ובהחלטות שנקבל. יש רגעים בהם נגמרות המילים וצריכים לעשות מעשה מעשה אשר ישנה את החיים שלנו ואת העתיד שלנו.

מדוע כל כך חשוב לעשות סדנה עם גורם מוסמך?

עליכם להבין כי כאשר יש לכם קשיים עם בני הזוג שלכם ובטח שעם עצמכם אתם לא יכולים להישאר עם הדברים לבד מכיוון שהדבר רק יאכל אתכם מבפנים ויהרוס כל חלקה טובה שיש בכם. כך אתם תיקלעו לקושי אדיר וזה יאכל אתכם עוד ועוד. זה הרגע להוציא את הדברים החוצה ועדיף שאתם תעשו את המעשה הראשון לא בשביל מישהו אחר, לא בשביל אף אחד בעולם אלא רק בשביל עצמכם. אתם צריכים לחשוב על כך בכל שניה כאשר אתם הולכים אל ייעוץ זוגי או לסדנת זוגיות ובטח ובטח כאשר אתם מתחרטים מאוד על מה שעשיתם. כך תרפאו את עצמכם וחשוב מכך תזכו למחילה מעצמכם ומאלוהים.

איך אמצא את הגורם המתאים ביותר לי?

זה לא קשה למצוא היום גורם מתאים בכדי לספר לו דברים, אפשר לעשות זאת בשיחת טלפון ואפשר לחפש באינטרנט טלפון שאליו אפשר להתקשר ולספר את כל מה שעובר עלינו, ואפשר גם ללכת אל טיפול זוגי אצל דורית כהן – ההחלטה תלויה בכם. הכי פשוט זה להתקשר לאדם שאתו אנו חולקים את החיים ולספר לו על כל מה שעובר עלינו ולפרוק את השיגעון שנכנסו אליו ושקרה לנו שלא באשמתנו.