לפעמים צריך לשאוב בטון במקומות שקשה להגיע אליהם עם משאית בטון אמינה ויעילה. כאשר מדובר בפרויקטים של בנייה, חשוב מאוד לשים דגש על היעילות בבנייה וההגעה לכל המקומות החיוניים לעבודה בכדי להבטיח שתישארו בגבולות התקציב וציר הזמן של הפרויקט שלכם. מכונות מיוחדות כמו משאבות בטון פועלות היטב בכדי לעזור לכם למקסם את הזמן שלכם ושל הפועלים שלכם.

שירות שאיבת בטון חוסכים לכם זמן ומאמץ מאוד יקרים, ומאפשרים לכם לצקת בטון גם במקומות שמאוד מאתגר וקשה להגיע אליהם.

מה שאתם חייבים לדעת על שאיבת בטון ומדוע כדאי לרכוש אותה 

כדאי שנהיה סגורים לגבי מהי בכלל משאבת בטון. זוהי מכונה שתפקידה להעביר בטון רטוב ומוכן ליציקה אל מקומות שאליהם מערבל הבטון המוכר והרגיל אינו מסוגל להגיע. בדרך כלל משתמשים עם כלים וציוד סטנדרטי על מנת לשנע ולהעביר את הבטון הלח שמוכן ליציקה בצורה פשוטה, אך לפעמים יש צורך להעביר אותם דרך ארוכה ומאתגרת במיוחד עבור הפועלים עם הציוד הפשוט שלהם. לכאן נכנסת לתפקיד משאבת הבטון שמוליכה בטון בצורה מדויקת בנקודות שונות באתר הבניה.

ישנם למעשה שני סוגים של משאבות בטון כאלה. משאבות "בום" ומשאבות "קו". שתי המשאבות הללו מסוגלות לנוע ולהגיע לכל נקודה סביבן ולצקת בטון ביעילות ובזריזות, מה שאין כן באמצעים הרגילים של פועלי הבניין עם משאיות הבטון הסטנדרטיות.

כיצד משאבות בטון פועלות?

משאבת הבטון נשלטת מבפנים בלוח הבקרה והשליטה על ידי פועל מיומן המפעיל אותה. מפעיל המשאבה יכול לשלוט בזרוע והצינור המחובר אליו. השליטה היא גם על התנודה וגם על קצב השאיבה והיציקה. המפעיל גם אחראי על הנעת המשאבה אל תוך אתר העבודה, על הקמת המשאבה באופן הנכון, ניקיונה לאחר השימוש וביצוע עבודות תיקון ותחזוקה.

אולי יעניין אותך גם מערבלי בטון