גם אם יש לכם חבילת סלולר די משתלמת, עם הרפורמה החדשה – בכל הקשור לניוד מספרים – תוכלו לבחור בין שירות טוב ללקוח, לבין מחיר אחיד למשך תקופה ארוכה שלעיתים, בא על חשבון שירות טוב. אז כיצד עושים השוואה בין חברה כזו לאחרת?

השוואת חבילות סלולאריות – רק ככה תרוויחו יותר 

חברות הסלולר ידעו זמנים טובים יותר במהלך השנים. המחירים בעבר היו אסטרונומיים ללקוחות בסוף החודש. לקוחות רבים היו צריכים להיפרד מסכומים של אלפי שקלים רק כדי לממן את חבילת הסלולר שלהם. 

תודה לאל שהמצב השתנה עם השנים ובזכות רפורמות שנעשו בעבר על ידי משה כחלון, שר התקשורת דאז, כיום, כל אחד יכול להרשות לעצמו את החבילה הטובה ביותר עבורו מבלי לדאוג לחשבון מנופח בסוף החודש, באמצעות השוואת חבילות סלולאריות בקישור באתר משתלם לי מבעוד מועד.

איך תוכלו לדעת איזו חבילת סלולר מתאימה לכם 

הרעיון הוא מאוד פשוט; האם אתם אנשים שהשירות בחברת הסלולר חשובה לכם, או שמה דווקא המחיר. בדרך כלל, שתי שירותים אלו לא תמיד באים יחד. 

רבים מעדיפים את המחיר כמובן, אך אם אתם רוצים לקבל שירות מיידי וללא דיחוי, חברות שטובות בזה, גובות כמה שקלים יותר מהאחרים. ביחס למה שיהיה כאן בעבר, זוהי התלבטות זניחה למדי.

חבילות סלולר לחו"ל – באיזה לבחור? 

אולי בזמן הקורונה לדבר על חו"ל, לא ממש עושה טוב לכמה מאיתנו ועדיין, כשהטיסות יחזרו למסלולם הרגיל, תוכלו להנות מחבילות סלולר לחו"ל זולות במיוחד בכתובת זו.

הבחירה אמורה להיות פשוטה; חפשו אחר כל חברה מה היא מציעה ללקוחותיה שרוצים קו טלפון בחו"ל, וההשוואה תיעשה מאליה. בדיקה פשוטה זו, יכולה לחסוך לכם כספים רבים שאתם בוודאי תשמחו לשמור בכיס.