לאחרונה, אנו עדים להופעה של צנצנות שמן קוקוס אשר נמכרות דווקא בתור חומר המיועד לטיפולים אסתטיים של הגוף, ולא עבור בישול של דבר מה. בעוד הקוקוס הוא מקור נהדר להפקה של מאכלים צמחוניים שמחליפים באופן נהדר את מוצרי החלב, ניתן לבצע שימושים רבים בשמן קוקוס אורגני איכותי עבור שלל שלם של טיפולים שלאחריהם לא מבינים היכן השמן הזה היה עד עכשיו.

החייאה של השיער

כל מי שסובלת משיער נטול ברק ונשירה של שיער תרוויח לא מעט אם היא רק תשכיל להכניס שמן קוקוס אורגני אל ביתה. שיער מלא ובעל ברק הוא התפארת של כל אישה, ולכן שימוש בשמן קוקוס שעתיר בערכים שמזינים את הקרקפת ואת השיער הוא הפתרון האידיאלי אשר עושה את העבודה באופן נהדר רק עם השמן או ברקיחה של מסיכה לשיער בשילוב של רכיבים נוספים לשימוש פעם ביום או אפילו כמה פעמים ביום עד אשר מצב השיער משתפר וניתן להוריד את השימוש לשימור התוצאה בלבד.

מעלימים את הכתמים

עם השנים נותרים להם כתמי גיל אשר נוצרים מחשיפה אל קרני השמש, את הכתמים הללו ניתן להעלים באופן די מלהיב על ידי מריחה של שמן קוקוס על הידיים לתקופה שלאחריה אלה נעלמים כלא היו. לא צריכים משחת פלא אחרת לשם קבלת תוצאה דומה.

לא עוד שפתיים סדוקות

אין סבל כמו הסבל של שפתיים סדוקות, דבר שקורה בדרך כלל במזג אוויר יבש בחילופי העונות. מריחה של מעט שמן קוקוס על השפתיים פותר את הבעיה ומחזיר את השפתיים להיות רכות ומלאות לחות נעימה.

שיער נטול קשקשים

קשקשים הם דבר מאוד לא אסתטי על השיער, ומניעה של אלא בצורה טבעית היא על ידי מריחה של שמן קוקוס על הקרקפת, דבר שמחזיר את הלחות לקרקפת יבשה.

סיוע לנשים מניקות

שמן קוקוס מבית טבע עוזר בטיפול והחלמה של פטמות סדוקות עבור נשים מניקות. עד שאלה יחלימו כדאי לפעול כדי להבין איזו פוזיציה תביא ליניקה נכונה ולמניעה של פציעה נוספת הלאה.

למידע על מוצרים דומים כמו קולגן בקרו בכתובת https://www.bteva.co.il/he/category/index/collagen