ריהוט לגן הפך זה מכבר חלק מרכזי בעיצוב הבית והגינה שלנו. כיום לרהיטים שלנו יש משמעות לא רק להשלמת העיצוב הכללי של הגינה אלא גם להרגשות ולנוחות שלנו במקום. בין אם אתם אוהבים לשבת בגינה לבד, עם המשפחה או עם חברים, הרי שכדאי שיהיה לכם נוח ונעים לשבת. זאת ועוד שאתם רוצים לבחור בריהוט גן שיעמוד בפני הגשמים ומפגעי מזג האוויר במהלך השנה.

היצע עצום של רהיטים

כיום יש שפע עצום של ריהוט לגן. אלפי סוגים שונים של מוצרים, בעיצובים שונים ובצבעים שונים (הביטו כאן https://www.homegarden.co.il/category-c-11/ריהוט-גן-אלומיניום.html). עם מגוון ההיצע העצום שיש לא פשוט לבחור את הרהיטים לגינה. כדאי קודם כל לבחור בריהוט שיכול לעמוד בחורף במפגעי מזג האוויר השונים (שמש חזקה, גשמים, ברד, רוחות ועוד). התחשבו בעיצוב הגינה/המרפסת שלכם ובהתאם לצרכים שלכם ולעיצוב תוכלו לבחור את הרהיטים המתאימים ביותר עבורכם.

מה עשוי לקרות לרהיטים שלנו בחורף?

ריהוט הגן שלנו בחורף עשוי להיהרס ולהבלות בעקבות הגשמים. במידה ויש להם רהיטים מעץ קחו בחשבון שהעץ סופג את המים ונוטה לפתח פטרת והעץ עשוי לבקוע ולהיהרס. ריהוט העשוי מתכת עשוי להחליד ולהתקלף ולהיהרס גם כן. אתם לא רוצים לשבת בקיץ על ריהוט חלוד ומקולף או על עץ שעשוי להישבר ברגע שתשבו עליו. במידה ואתם מחזיקים שולחנות זכוכית או רהיטים אחרים שבירים דעו כי רוחות חזקות או ברד יכול לשבור את הזכוכית, להעיף רהיטים שלא מוחזקים טוב בבטון/באדמה שהם נמצאים עליה ועשויים להיהרס גם כן.

כיצד נפחית סיכון לבלאי הריהוט שלנו?

ראשית כדאי לרכוש ריהוט איכותי יותר גם אם זה בעלות גבוהה יותר. כדאי לצבוע את העץ בשכבה עבה של לקה כדי לשמור על העץ מפני רטיבות והתפתחות של עובש ופטרת. כמו כן כדאי לוודא שהריהוט שאתם קונים עשוי ממתכת שאינה מחלידה. אם כן תצטרכו לתחזק אותה מראש ולצבוע אותה גם כן לפני החורף. אם אתם יכולים לכסות את הרהיטים שלכם לפני החורף – עשו זאת. במידה ואתם רוצים לחסוך ברכישת כיסויים פשוט הכניסו את הרהיטים למחסן או למרפסת להגנה מפני מזג האוויר בחורף.