איזו כלה לא רוצה להיות הכי יפה והכי זוהרת בחתונה שלה?

העניין הוא ששמלות כלה זה לא דבר פשוט והוא לגמרי לא זול. יש היום כל כך הרבה דוגמאות של שמלות כלה וכל כך הרבה חנויות המשכירות שמלות כלה אך המחירים שלהם גבוהים מאוד עד שהכלות נרתעות מעט מהמחירים הללו ומבקשים למצוא תחליף זול. הבעיה היא שרוב החנויות המציעות שמלות כלה להשכרה לא מוכנות לרדת מהמחיר הראשוני שלהם כי זה למעשה הרווח שיש להם מכל הסיפרו ואם הם יתחילו לעשות הנחות העסק שלהם יקרוס.

מנגד, יש גם את החנויות ואת בתי העסק המציעים שמלות כלה צנועות זולות. מדובר בחנויות מתמחות שיש להם את כל ההיצע היקר, היוקרתי, המרשים והמוקפד כאשר הבדל אחד מבדיל ביניהם לבין שאר החנויות. ההבדל הוא במחיר. כי יש לחברות הללו שמלות כלה צנועות זולות, שהן גם צנועות וגם מהממות ממש במראה שלהן.

איך בוחרים שמלה מחמיאה?

אז העניין הוא כמובן למצוא שמלה שתחמיא לכלה. לא די לנו בשמלה שמונחת היטב על הקולב. על מנת שהשמלה המבוקשת אכן תענה על הציפיות, חשוב להתאים אותה הן למראה של הכלה, הן לצבע העור שלה, הן למבנה הגוף שלה וכמובן בהתאם לפנטזיות שיש לה משמלת הכלה שלה. חוץ מכל זה יש חשיבות רבה להתאמת השמלה המיוחלת גם לתקציב ולמסגרת האפשרויות של הכלה. כי המחירים של שמלות הכלה מתחילות במחירים של מאות שקלים אך הן אמורות להגיע לעלויות של אלפי שקלים ואפילו עשרות אלפי שקלים. מה שבהחלט מחייב את הכלה למצוא בית עסק המוכר במחירים שפויים ומציע שמלות כלה צנועות זולות, יפות ומהממות!

>אולי יעניין אותך לקרוא גם על בגדי ים צנועים