סלקום טיוי

סלקום טיוי ידועה כאחת החברות הוותיקות מבין חברות הטלוויזיה של הדור החדש אותו אנחנו מכירים בשנים האחרונות. סלקום טיוי בדומה לחברות המקבילות מאותו הסגנון, מציעה מגוון מוגבל של ערוצי טלוויזיה בעיקר את ערוצי הטלוויזיה של עידן פלוס (ערוץ 11, 12, 13, 14 ועוד.) בנוסף לכך היא מציעה סלקום טיוי ערוצים מיוחדים ללקוחותיה.

בין הערוצים תוכלו למצוא ערוצי סרטים וסדרות המשדרים תכנים מתוך VOD שלהם, ערוצי טבע ודוקו. מלבד זאת מי שאוהב ספורט יוכל ליהנות גם מכמה ערוצי ספורט בסיסיים וכן ערוצי ספורט מתקדמים בתשלום נוסף.

תשלום

כדי להצטרף לשירות של סלקום טי וי יש לבחור במסלול הרצוי. ישנו המסלול הבסיסי המכיל ממיר אחד בלבד, עלותו היא 99 ₪ לחודש. לקו שמעוניין בממיר נוסף יצטרך לשלם עוד 29 ₪ על כל ממיר נוסף. חשוב לדעת כי השירות של סלקום טיוי מבוסס בעיקר על שירותי אינטרנט. כך במקרה אשר בו אין אינטרנט באזור או שמדובר באינטרנט עם הרבה תקלות, לא ניתן יהיה לצפות בשירות.

בכל זאת ישנם לקוחות שאצלם, בכל מקור של ניתוק האינטרנט, יועבר הממיר למצב לווין וכך ניתן להמשיך בכל זאת לצפות גם אם אין אינטרנט. (זאת בדומה לממירים של עידן פלוס)

פרטנר טי וי

פרטנר טי וי הגיעה אל השוק מאוחר יותר מסלקום טי וי, אך נדמה כי מדובר בהמתנה משתלמת. היא מציעה ממשק חדש עם אפשרויות רבות שחברות רבות מנסות להעתיק ממנה. היא מציעה את ערוצי הטלוויזיה הבסיסיים בדומה לסלקום אך בנוסף היא מציעה גם שלל ערוצים נוספים. ערוצי ילדים, ערוצי אקטואליה, ערוצי הומור ועוד.

מחירים

עד כה לא נדרשה התחייבות והמחיר היה חודשי – 69 ₪ לחודש. גם כאן עלותו של כל ממיר נוסף עולה 29.9 ₪.

אז מה עדיף?

אז ברור שהמחיר של פרטנר הינו נמוך מהמחיר של סלקום.

מלבד זאת חשוב לנו לציין כי גם מבצע הדאבל של פרטנר טי ו נחשב כאד מהמבצעים הכי שווים כשהוא כולל גם אינטרנט 100 מגה וגם חבילת טלוויזיה בעלות של 129 ₪ לחודש.

ההחלטה, כמו תמיד, תלויה בכם.