מאוורר תקרה הוא מוצר שכבר היה גם לפני ארבעים וחמישים שנה. הוא ממש לא מוצר חדש. אך בעוד שבעבר מאווררי תקרה לחדרי שינה למשל היו אחראים על אוורורו של החלל, הרי שהיום הם כבר באים בנוסף למזגנים כמו גם לשאר האמצעים אשר נועדו לאוורור של החלל.

המאוורר למעשה מסייע בפיזור נכון של האוויר הממוזג בחלל וכך נשמר איזון נעים. אנחנו רואים לעיתים כי גם בחורף נעשה שימוש מתון במאוורר המחובר לתקרה כאשר גם אז הוא למעשה עושה את אותה הפעולה. הוא מפזר טוב יותר את האוויר החמים בחלל.

מאוורר תקרה – אביזר שתורם לנוי וליופי

מעבר לאוורור של החלל תורם המאוורר גם הרבה מאוד ליופי של החלל. הוא מעניק לו יופי וחן והוא משדרג את כל המראה הכללי שלו. אז האמת היא שאנחנו לא מדברים כאן על המאווררים של פעם, אלו שהיו שבלוניים ומשעממים לגמרי. מדובר במאווררים יפים (ראו דגמים באתר של חברת אמפראל מאווררים), מאווררים בצבעים מיוחדים וכאלה שעשויים מחומרים מיוחדים עם קישוטים שונים או כאלה שלמעשה מהווים ממש קישוט לכל החדר.

מתאימים את המאוורר לצרכים

חשוב לדעת כי המאוורר שיהיה מחובר לתקרה חייב להתאים הן מבחינת המראה שלו והן מבחינת המטרות אשר לשמן רוכשים אותו.

האמת היא שאם מדובר בחלל עם תקרה נמוכה, שם המאוורר יוכל להפוך לפריט מגושם, מעיק ומציק. אך אם מדובר בתקרה שהיא בגובה סביר ומעלה, או אז יוכל המאוורר להוות בהחלט אלמנט קישוטי נעים ונוח.

מאוורר שיאוורר

אך אסור לשכוח את המטרה הראשונית של המאווררים שהיא למעשה האוורור הנחוץ של החלל. אם המאוורר אכן יתאים הן מבחינת הגודל שלו והן מבחינת הגובה בו הוא יהיה מותקן הרי שהוא בהחלט יעניק את המענה המושלם.