אז בקרוב יש לכם אל למישהו הקרוב אליכם יום הולדת ואתם מארגנים את המסיבה. ימי הולדת הינם תמיד אירוע משח וחגיגה אמתית. ארגון אירוע שכזה יכול להיות גם מלחיץ משום שישנן הרבה הכנות מוקדמות. מזמינים קייטרינג ליום הולדת? הינה מה שחשוב לזכור להזמין.

צ'קליסט בסיסי לארוחות ימי הולדת

לפני שבוחרים איזה דברים נרצה להזמין מהקייטרינג ליום ההולדת הקרוב, חשוב לאפיין את אופי האירוע. האם זוהי חגיגת בוקר, צהריים, ערב או לילה? האם מדובר ביום הולדת לילדים או למבוגרים ובאיזה גיל, כאשר מדובר ביום הולדת לילדים הנושא אינו ממש מורכב. ליום הולדת לילדים נרצה להזמין בעיקר חטיפי, שתיה קלה ומנות עיקריות כגון פיצה או נקניקיה בלחמנייה. אך כאשר מדובר ביום הולדת אקסקלוסיבית למבוגרים, נרצה לארח ולפנק את חוגגי השמחה ברמה הגבוהה ביותר. כאשר מתכננים לערוך חגיגת יום הולדת מתמשכת, מומלץ לבחור בקייטרינג חלבי משום שמאכלי החלב קלילים בהרבה ממאכלי הבשר ומאפשרים הרגשה של קלילות לחוגגים.

ערכות קפה

חשוב להזמין לחגיגה ערכות קפה המכילות את שלל סוגי הקפה, התה והמצרכים הנלווים. חשוב לזכור שישנם אנשים שאלרגים לחלב או שאינם שותים ואוכלים מוצרי חלב מסיבות שונות ולכן מומלץ להזמין גם משקה סויה או אורז.

קינוחים בריאים

בזמננו ישנה מגמה של אנשים הבוחרים בדיאטה בריאה. אנשים אלו ממעטים באכילת שוקולד וסוכר רבים ויכול להיות שלא ירצו לאכול מהעוגה. הזמינו עוגיות בריאות העשויות אגוזים ואולי גם ללא סוכר.

פירות וירקות

באירוע ערב מומלץ להזמין אנטיפסטי כך שלכלל האורחים יהיה מה לאכול, לצד מאכלים עשויי בצק וגבינות, מאכלי ירקות ופירות שומרים על קלילות אפילו יותר. באירוע בוקר הזמינו מגשי אירוח של פירות יבשים וטריים כך שתשרור אווירה של רעננות בחגיגה. מגשי פירות וירקות גם נראים יפים ומצטלמים טוב.

שתיה קרה

הזמינו קנקני שתיה קרה כגון מיץ תפוזים, מים ולימונדה או בקבוקים של השתייה המועדפת עליכם, מומלץ לחלק את השתייה לחצי דיאט ורגילה וגם להזמין קצת ספייר כך שלאורך כל האירוע כלל האורחים יוכלו להמתיק ולהרוות את צימאונם.

קראו כאן על היתרונות של מגשי אירוח לעומת קייטרינג מסורתי