מי לא סובל בימי הקיץ הלוהטים של ישראל מהשמש החזקה שנכנסת לנו ישר לפרצוף בזמן הנהיגה לעבודה? לפעמים לא מספיק להוריד את המגן שמש הסטנדרטי המותקן בכל רכב, לא מספיקים משקפי השמש ובטח שלא המזגן שרק מקרר מבלי להגן על הסנוור עצמו. לשם כך ייצרו בשבילנו את ציפוי החלונות לרכב. מדובר בתהליך בו משחירים את חלונות הרכב מקדימה, בצדדים ומאחורה באמצעות שיטות שונות. בסיומו של תהליך, תקבלו רכב עם חלונות מושחרים בצורה איכותית ומבטיחה איכות נסיעה טובה יותר.

 

למה בכלל כדאי לכם לצפות את החלונות שלכם ברכב, מלבד החום?

סיבה ראשונה כמובן כבר מוזכרת – השחרה של חלונות הרכב מגינה עליכם מפני חום וקרינה הנכנסים פנימה במיוחד בקיץ. הרכבים שלנו אוגרים חום מבחוץ בגלל השמש וגם מבפנים מהמנוע, וזה יוצר סביבה פנימית חנוקה ולוהטת. השחרת החלונות לרכב לא רק מסוגלת להפחית את הטמפרטורה בקיץ אלא גם למנוע חדירה של קרני אולטרה סגול המסוכנות מאוד לעור שלנו.

בנוסף, השחרה של החלונות מספקת לכם תחושה נוחה יותר- מי שבחוץ לא ממש רואה את מה שהולך בפנים ואתם יכולים להרגיש ממש בנוח ולעשות מה שעולה לכם לראש מבלי לדאוג שיסתכלו עליכם מבחוץ. ההשחרה מעניקה לרכב שלכם מראה יוקרתי ואתם יכולים להרגיש כמו אח"מים שאדם מן השורה לא ראוי לא להביט ככה סתם!

 

השיטות הנפוצות להשחרת החלונות רכב נגד חום

למעשה קיימות שתי שיטות נפוצות ביותר – אחת זולה ואחת יקרה. השיטה הזולה נעשית באמצעות הדבקה מקצועית של מדבקות עבות וחזקות במיוחד על גבי הזגוגיות. השיטה היקרה כוללת פירוק של החלונות ועיצובם מחדש באמצעות כלים מיוחדים העושים שימוש בלייזר ואמצעים אלקטרו-כימיים שבסופו של דבר ייצאו חלונות איכותיים ומעוצבים יותר.