גגון לרכב יכול להיות שימושי בלא מעט מקרים בחיים. אדם ממוצע עובר דירה לפחות 3-4 פעמים בחייו ולעתים רבות אף יותר מכך. בנוסף בני משפחה או חברים לעתים הזקוקים לעזרה עם הובלה של דברים וכמובן לעתים יש הצורך להעביר רהיט או פריט כבד ממקום אחד לאחר. אם אתם אוהבים לקנות באיקאה למשל – סביר להניח שתרצו לקנות גגון לרכב שיהיה הרבה יותר חסכוני בטווח הארוך מאשר לקחת הובלה (ולעתים גם בטווח הקצר).

למה משמש גגון לרכב ומתי נצטרך אותו?

גגון לרכב הוא למעשה 2 עמודות ברזל המחוברות לצידי הרכב שלנו בחלקו העליון. יש גגונים מתקדמים וחזקים יותר שממש בנויים כרשת חזקה. כמובן שהגגון יהיה מעוצב, מצופה ואפילו מבריק במקרים מסוימים כדי לשמור על מראהו החיצוני הנפלא של הרכב, במיוחד כאשר מדובר ברכב חדש יחסית. על הגגון של הרכב נוכל להעביר קרטונים, אביזרים לרכב ומוצרים שונים שאנו לא יכולים לדחוף בתוך הרכב מפאת מקום, אנשים הנוסעים אתנו או כל סיבה אחרת. מכיוון שאסור על פי חוק להעמיס דברים על גג הרכב ללא גגון וזה אף עשוי למוטט את הגגון אל תוך הרכב וזה מסוכן – כדאי יהיה להשקיע כמה מאות שקלים בגגון שישמש אתכם בכל פעם שאתם קונים באיקאה, בחנות רהיטים אחרת, בכל פעם שאתם עוברים דירה או רוצים להעביר פריט כזה ממקום אחד לאחר.

אילו סוגי גגונים ניתן לקנות?

יש סוגים שונים של גגונים כפי שאמרנו, גגונים שהם כמו תיבה, אחרים הדומים לרשת, גגונים במבנה מזחלת, גגות מספוג או חומר אלסטי מיוחד, גגונים מפלסטיק, גגונים מברזל ועוד. גגון של 200-300 שח אמור לעשות את העבודה אולם השקעה של 500-600 ₪ בגגון איכותי ישתלם לכם בטווח הארוך ותוכלו להעמיס דברים יותר כבדים, לקשור אותם בצורה בטוחה יותר ועוד.