המכשיר שיקל על חוויית העישון שלכם – גורס קנאביס

גורס קנאביס או בשמו המקצועי – גריינדר, הוא מכשיר יחסית קטן אשר נועד לגריסה של צמח הקנאביס או צמחי מרפא אחרים. בדרך כלל הגריינדר כולל שני חלקים: חלק תחתון אליו הצמח נופל ומכסה.

גריינדר איך זה עובד?

בשני החלקים של המכשיר יש שיניים ובין השיניים אנו מניחים את הצמחים. בעזרת הידיים נהוג לסובב את חלקי הגריינדר כל חלק לכיוון נגדי. התנועה הסיבובית מייצרת את פעולה הגריסה.

איך לבחור גורס קנאביס?

השוק מוצף בגריינדרים מסוגים שונים. קיימים גריינדרים העשויים מפלסטיק הנחשבים לזולים ופחות איכותיים בהשוואה לגריינדרים ממתכת או עץ. במידה ואתם עושים שימוש במכשיר אידוי – וופרייזר, חשוב שיהיה לכם גם גורס קנאביס. כל מוצר או אביזר בתחום העישון משפיע על החוויה עצמה ולכן חשוב לבחור גריינדר איכותי שנוח להשתמש בו. למעשה לבחירת המכשיר יש כמה השפעות:

  1. חיסכון בכסף
  2. הארכת חי המדף של הצמח
  3. חווית עישון חלקה ונעימה יותר
  4. הגדלת שטח הפנים של הפרח מה שמסייע להשיג הצתה אחידה וחלקה

הנה כמה מהקריטריונים החשובים בבחירת גריינדר:

  • שימוש קל ונוח – בחרו גריינדר שקל ונוח להשתמש בו, אפשר להיעזר בהמלצות של חברים או לקרוא את המפרט הטכני של כמה גריינדרים מומלצים.
  • עמידות – לרוב גריינדרים העשויים ממתכת או עץ יהיו חזקים יותר, אבל גם יש מותגים שמייצרים גורסים מפלסטיק שנחשבים לחזקים במיוחד.
  • גודל – אם אתם אוהבים לעשן בחוץ ולטייל, בחרו גריינדר קטן עם תא אחד. לעומת זאת, אם אתם מאלה שאוספים את הקיף ממנו אפשר לייצר שימושים חוזרים ואפילו שמן, בחרו בגריינדר עם שלוש שכבות ואפילו ארבע או חמש.

טיפ קטן. את הצמחים מומלץ לחתוך לפי הגלגול ולפני האידוי. מומלץ שלא לגרוס את הצמח באופן גס מדי בכדי לאפשר בעירה טובה ומעבר אוויר תקין במכשיר האידוי.

שירלי צדק

שירלי צדק

קניינית ומומחית לצרכנות וקנייה חכמה שתדאג שלא תבזבזו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים