השנה האחרונה הובילה יותר ויותר אנשים לצאת אל הטבע ולהנות מהיופי והמרחבים שמציעה המדינה שלנו. בצפון ובדרום, במרכז ובפריפריה: תמצאו אלפי פינות חמד המתאימות לקמפינג, כמו גם חופים, חניוני לילה, שמורות טבע ויערות. אבל רגע לפני שאתם יוצאים לקמפינג – חשוב שיהיה לכם ציוד מתאים ללינה טובה ונעימה בשטח. אז איזה ציוד קמפינג מומלץ? הנה כמה פריטים חשובים:

אוהל 

המובן מאיליו לא תמיד מובן לכולם, ויש את מי שיצא לטבע בלי אוהל כדי לישון תחת השמיים והכוכבים. ובכול זאת בכל גיחה לטבע, בעיקר ללינה, דרוש אוהל הן כהגנה מפני זוחלים ומעופפים והן כמקום נעים לשבת בו בצל, לישון בו, להתלבש ולהתארגן. אוהלים יש מסוגים שונים – יש קטנים וגדולים, זוגיים ומשפחתיים ואפילו כאלה שמציעים מגוון אלמנטים מתקדמים כמו ברזי מים, מטענים, ושאר פריטים חשובים. 

מזרן שטח מתנפח

כדי לישון בנוח בשטח חשוב להביא מזרון קמפינג טוב ורצוי מזרן מתנפח. בחירת במזרן שטח שמתנפח בעצמו וכזה שיש לו ספוג איכותי בד נעים למגע וציפוי ידידותי: תעזור לכם לבלות מספר לילות במרחב הפתוח בנוחות עם שינה רצופה כדי שתוכלו להנות מהיום הבא כשאתם רעננים וחזקים. בחרו מזרן שטח מומלץ מחנות ציוד למחנאות. 

כיסא נוח מתכוונן

להתבודד בטבע זה דבר שצריך לעשות לפחות פעם אחת בחיים וכיף לעשות זאת כשאנו יושבים בנוחות בתוך יער או בתצפית מהממת, או אולי בחוף הים או בכול מקום אחר. 

עם כוס משקה חם או קר ביד תוכלו לשבת על כיסא חוף שאפשר לכוון וכזה מתאים למגוון פעילויות בשטח. בחרו כיסא נוח וקל לנשיאה שיספק תמיכה לגב, עמיד במים וקל לניקוי. בחרו ציוד איכותי בלבד מחנויות מחנאות און ליין ותוכלו להנות מקמפינג מושלם!