מעלונים הם פריט שימושי עבור נכים רבים. בכל מקום בו הם צריכים להתנייד ולהניע את עצמם ממפלס למפלס, הם יתמודדו עם קושי מאתגר ביותר. לאף אחד לא נעים להיות זקוק לעזרת הזולת, ולמצוא את עצמו במרכז של קבוצת אנשים שמנסים לשאת אותו מעל גרם מדרגות. גם נכים מתמודדים עם רגשות ורצונות, ויותר מכל הם שואפים לחיות חיים עצמאיים בלי להזדקק יתר על המידה לטובות של אחרים. אחד הפתרונות המעולים שפותרים את הקושי הקיים שעלייה ובירידת מדרגות הוא מעלון מיניבייטר 2000.

 

על המעלון ועל היעילות שלו

לכל גרם מדרגות שנרצה להתאים אותו לשימוש של נכים יהיה עלינו למצוא את המעלון המתאים לו. וזאת בהתאם לרוחב גרם המדרגות, גובה המפלס, העיקול שלו במידה ויש ועוד. כך שלא תמיד ניתן לבחור כל מוצר. אך תמיד יהיה נכון לפנות אל חברה שמתמחה בייצור מעלונים כדי לבחון את השטח ולקבל את ההצעה הטובה והמתאימה ביותר. במידה והצלחנו לאתר את המעלון המתאים, הרי נוכל לשנות לטובה את איכות החיים של הנכה שחי במקום. ולהתאים את גרם המדרגות לשימוש היומיומי שלו.

 

המענה המושלם והמתאים ביותר

אמנם הזמנת מעלון הוא לא תמיד צעד קל, העלות גבוהה וההתלבטות עשויה להיות מתישה. אבל במידה וחשוב לכם להתאים את המבנה לשימוש של הנכה, ואם אתם חפצים להתאים לו את השטח ולאפשר לו תנועה חופשית יותר – תוכלו לקבל הצעת מחיר מטעם חברה מקצועית בענף. יתכן כי יומלץ לכם על פי הצורך לבחור במעלון מיניבייטר 2000 ויתכן שיומלץ לכם על דגם אחר. אבל בכל מקרה עליכם לוודא כי ההמלצה שניתנת לכם הינה מקצועית, וכי היא אכן תוכיח את עצמה במהלך השימוש במעלון המותקן.

 

לפרטים נוספים הכנסו עכשיו – https://www.pisgalift.co.il/.