התאריך המשוער של הלידה מתקרב, הציפייה וההתרגשות שלך ושל בן זוגך עולה בכל יום לקראת המפגש עם התינוק המתוק שייכנס למשפחתכם. וודאי כבר הכנתם את הבית עם כל הפריטים הנחוצים כמו אמבטיה לתינוקות, כיסא בטיחות לרכב, עגלה נוחה, עריסה, משטח החתלה, ארון בגדים וגם כמה צעצועים חמודים. נוסף לכל אלו, האם זכרת גם לרכוש כיסא נדנדה שישמש אותך בזמן ההנקה?

כיסא הנדנדה הינו למעשה כורסה קטנה ונוחה, הניצבת על גבי רגלי עץ או ברזל מעוגלות כך שייווצר אפקט הנדנוד בזמן הישיבה. מעוניינת לדעת מדוע כדאי לרכוש כיסא כזה והיכן ניתן להשיג אותו? הכנו עבורך כמה דברים שכדאי לדעת על כך.

יתרונות של כיסא נדנדה להנקה

זמן ההנקה הוא זמן קסום ומיוחד של האם עם התינוק, וכדי שזמן זה יהיה נעים וחוויתי מומלץ לדאוג לתנאים האופטימליים לשם כך כמו חדר שקט ומקום ישיבה נוח. כיסא הנדנדה יאפשר לך להתרווח בנוחות בזמן הנקת התינוק, וכשלך יהיה נוח גם התינוק ירגיש נעים ובטוח במחיצתך וההנקה תהיה הרבה יותר אפקטיבית.

לעיתים הנקה יכולה להימשך זמן רב, במיוחד כאשר התינוק בן מספר שבועות בלבד, כך שכיסא הנדנדה יהווה את המקום הנוח ביותר לישיבה ממושכת תוך מתן תמיכה לגב ולידיים. אפקט הנדנוד של הכיסא יעצים את הרגשת הנוחות והביטחון לתינוק, ולכן חוויית ההנקה תהיה מושלמת עבורו וגם עבורך.

טיפים לבחירת כיסא נדנדה 

בין אם את מחפשת מתנות ליולדת או שאת מעוניינת ליהנות מזמן הנקה נעים, חשוב לבחור את כיסא הנדנדה הטוב ביותר. העדיפי לבחור כיסא מרופד ומרווח המעניק תמיכה מלאה לגב, וכולל משענות לידיים כדי שבזמן אחיזת התינוק ידייך יקבלו את התמיכה הנכונה והבטוחה ביותר.