אחד הפריטים האהובים והחשובים ביותר בקרב נשים המבקשות להניק, בפרט במרחב הציבורי, הוא סינר הנקה. מדובר על פריט שמשרת נשים המבקשות לא להימנע מהנקה במקומות ציבוריים, והן משתמשות בו בשביל להסתיר את התינוק ואת החזה שלהן בזמן שהן מניקות. 

סינר הנקה, הוא פיסת בד אשר אמורה להיות מספיק גדולה, רחבה וכן נעימה בשביל שיהיה ניתן להכניס תחתיו את התינוק ולאפשר לו לינוק בצורה בטוחה ונעימה. האישה תחזיק את התינוק קרוב לשד שלה ותוכל להניק אותו בידיעה שאיש לא יכול להפריע לה. בשביל שיהיה ניתן להשתמש בסינר בצורה נכונה, צריך לדעת כיצד לקנות אותו. 

לפני שנציג מספר מאפיינים רלוונטיים עבור רכישה נכונה של סינר הנקה, חשוב לציין, היום אפשר למצוא שלל דוגמאות, בין אם הם כאלה שנמכרות בחנויות ובין אם כאלה המיוצרות ומשווקות על ידי מעצבים פרטיים שונים. כמובן שכל סינר מתאפיין במאפיינים שונים ויכול לשרת את האישה בצורה אחרת. 

מה צריך לשים לב כשרוכשים סינר הנקה

ראשית, חשוב לשים לב לאיכות הבד, עד כמה הוא נעים, עד כמה הוא רך וקל. חשוב שהבד לא יהיה יגרום לרגישויות, לא לאישה ולא לתינוק כמובן. 

שנית, יש לוודא שהבד איננו שקוף, ואי אפשר לראות דרכו שום דבר. אפשר למצוא שלל דוגמאות של סינרי הנקה עם עיצובים שונים ומגוונים. 

שלישית, רצוי מאוד לבדוק שניתן לכבס את הבד בצורה אופטימאלית, כלומר שלא יישארו עליו כתמים ולא לכלוכים. כמובן שהבד אמור להיות מספיק חזק ואיכותי בשביל שיהיה ניתן לעשות בו שימוש לאורך תקופה ארוכה. תהליך הכביסה אמור להיות מותאם לכביסה של תינוקות, כך שיהיה רך, נעים וכמובן ישמור על סטריליות מרבית.