אמיגו שייסד בועז דקל היא חנות צעצועים לילדים אשר מציעה שירות ייחודי של קניות מקוונות ממש כמו באתרי הקניות הגדולות שמציעים לנו בחוץ לארץ.

באמיגו יש את האפשרות לרכוש צעצועים ומוצרים שונים כאשר הלקוח נהנה מחוויית קניות מסוג אחר לגמרי. הוא לא צריך לצאת מהבית לשם כך, הוא לא צריך לחפש מקום חניה והוא למעשה יכול לשבת ולהתרווח על הכורסה בבית וממקום ישיבתו לבצע את מסע הקניות. זה יכול להיות בכל זמן רצוי בלי כל תלות בשעות הפתיחה של החנות. מה שאומר, קניה ממש נוחה.

עושים השוואת מחירים

כולנו מעדיפים לשלם פחות אם הדבר אפשרי בתנאי שזה לא מוריד מאיכות המוצר. זו הסיבה כי רבים מאתנו עושים השוואת מחירים לפני כל קניה משמעותית יותר או פחות. אך לא תמיד זה כל כך פשוט ובהרבה מאוד מקרים אנחנו מוצאים את עצמינו משלמים יותר על מוצר שבהחלט יכולנו להשיג במחיר זול יותר אך משום מה פספסנו את החנות שמציעה מחיר זול יותר. כי המעבר מחנות לחנות באופן פיזי היא לא תמיד קלה וביצוע השוואת מחירים זה לא דבר שתמיד הולך בקלות. 

הקנייה המקוונת יכולה בהחלט להתבצע לאחר ביצוע של השוואת מחירים ווירטואלית כאשר זה לא אמור לארוך הרבה זמן. מה שלמעשה מוביל לקניה הרבה יותר מחושבת וגם הרבה יותר חכמה בסופו של דבר.

לסיכום, חנות אמיגו מבית בועז דקל פותחת שער לקנייה מקוונת כמו בעולם החדש כאשר התחושה היא ממש כמו מול אמזון או איביי, אך עם שירות בעברית, עם יחס של ישראלים והרגשה הכי טובה של קניות כחול לבן בחנות קרובה לבית וקרובה גם ללב.

אז נסו גם אתם לקנות כך. אתם תהיו מרוצים.