בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר בנעליים בסגנון מגפיים. מדובר על נעליים אשר מתאימות לגברים ולנשים לצרכים שונים, בין אם זה ליום יום ובין אם זה לעבודה או לאירועים שונים. 

דוגמא טובה לסוג כזה של נעליים, הם נעלי בלנסטון. מדובר על נעליים אוסטרליות שהפכו להיות מאוד פופולאריות בקרב מטיילים ישראליים ובכלל, אשר נחשפו אליהם במהלך הטיול הגדול שלהם ביבשת ועם השנים חנויות נעליים החלו לייבא אותם. גם בישראל מוכרים נעלי בלנסטון בצבעים ובסגנונות שונים. 

הייחוד של נעל בלנסטון, הוא בכך שלא מדובר בנעל עם שרוך או כל אלמנט סגירה אחר. מדובר על נעל גמישה, אשר אשר בשביל להכניס את הרגל לתוכה, מושכים את החלק הקדמי וכך הרגל אמורה להיכנס פנימה. מדובר על נעל מאוד איכותית שאיננה נהרסת בקלות, אם בכלל, ולכן היא מחזיקה מעמד שנים רבות, בין אם משתמשים בה לצורכי עבודה או לצרכים אחרים. 

כיצד בוחרים נעל בלנסטון

כאמור, אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של נעלי בלנסטון כפי שאפשר למצוא מבחר דגמים של סנדלי שורש, הן לגברים והן לנשים. מדובר על נעליים בשלל צבעים ודוגמאות. נעליים אשר מגיעות בעיצובים שונים ויכולים להתאים לצרכים שלנו בכל עת. 

הנעליים עשויות עור אמיתי,רגיל או הפוך, סולייה מעט עבה ובכל זאת, מאוד נוח לנעול אותן וכן מאוד נוח להשתמש בהן. ישנם לא מעט אנשים שבוחרים להשתמש בנעל בלנסטון באופן יומיומי קבוע, בעוד אחרים משתמשים בהם בעיקר לאירועים, פגישות ועוד. 

חשוב להבהיר, הנעל אומנם מחזיקה מעמד זמן רב, אך חשוב לנקות אותה על מנת שלא תתמלא אבק, כמו כן, חשוב מאוד לוודא שהעור שלה לא נהרס, לא מתקלף ולא נגרם לו שום נזק אחר.