הרי מין הידוע כי להיות אדם מפורסם זו לא חוויה פשוטה, בייחוד לא במדינת ישראל. הרי כאן כולם חודרים לפרטיות של כולם. לכולם נדמה כאילו החיים של האדם המוכר מהטלוויזיה שייכים לכולם מה שבאופן טבעי הופך את החיים תחת העול הזה, תחת המעמסה הזו לא פשוטים בכלל. ידוענים אוהבים לרכוש דירות בפארק בבלי בעיקר משום שמדובר על השילוב המושלם בין נקודה הממוקמת בצמוד לאיזורים הנחשקים ביותר בתל אביב, מהצד השני, האופן בו הבניין בנוי פשוט מאפשר פרטיות שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר.

הדירות מעוצבות ככה שיתנו את התחושה שנמצאים לבד

לא, לא מדובר במה שהוא פשוט הצצה לתוך דירות של אחרים. אנחנו מדברים על עולם אחר, בו כל דייר יכול ממש להרגיש כאילו הוא בנו היחיד של אלוהים. הדירות מעוצבות בסגנון כזה שלא רק מבטיח פרטיות מקסימלית אלא מעניק גם מראה פנורמית, נוף עוצר נשימה של תל אביב של מעלה. שכן אנחנו לא פחות טובים מכל עיר אחרת, מרכזית בעולם. פארק בבלי הוא הדוגמא הראשונה לכך.

כמובן שישנם יתרונות נוספים

אם נעזוב את השירותים הנפלאים שמקבלים כשגרים בלוקיישן מושלם כמו זה, צמוד לפארק הירקון וקרוב כל כך ליציאה לאיילון, סמוך לכל מה שיש לעיר תל אביב להציע, אבל גם נותן שירותים המתאימים למשפחות שמעוניינות במגורים נחשקים לצד מוסדות החינוך הטובים בעיר.

הסביבה הטובה והאיכותית גם היא משפיעה. שכן מטבע הדברים, מי שטעם את טעם החיים הטובים,קשה לו לחזור אחורה, למה שלא נותן את המענה המתאים לו עוד.

אם אתם מחפשים פרויקט מגורים שיתן לכם את המענים הללו גם כן, פרויקט פארק בבלי זה בהחלט המקום.