אימון עם גומיות סטרץ' אידאלי לחיזוק ולפיתוח שרירי פלג גוף עליון ותחתון עם מגוון רחב מאוד של תרגילי אימון שאפשר לעשות בכל מקום. בנוסף, גומיות סטרץ' ידועות גם ביעילותן לשיקום ולפיזיותרפיה. אז איפה משיגים גומיות סטרץ' בזול?

גומיית סטרץ'

מבין כל גומיות ההתנגדות ניתן למצוא גומיית סטרץ' שהיא קצרה יותר מהאחרות, באורך 1.1-1.2 מטר, מגיעה ב- 4 רמות התנגדות המתאימות לכולם ומשמשת לכושר, לספורט ולשיקום מפציעות. הגומייה אידיאלית לאלה המעוניינים לחזק את גופם בכל מקום ובכל זמן, גם פלג גוף עליון וגם פלג גוף תחתון. ההמלצה היא להתחיל ולסיים כל אימון עם גומיית סטרץ' מתוך מטרה לעשות חימום גוף בתחילתו ומתיחות בסופו.

כמה עולה גומיית סטרץ' ?

הדרך הכי טובה למצוא את המקום הזול ביותר הוא באמצעות השוואה בין כמה אתרים. מחיר הגומייה נע בין 29 שקלים ל- 70 שקלים כשלרוב יש להוסיף למחיר הזה את עלות המשלוח.

אתר זאפ מציע את ההשוואה כשהוא לוקח פרמטרים מסוימים ולפי הסינון שלכם עורך השוואה ומציג בפניכם את ההצעה הזולה ביותר שעומדת כיום על מחיר של 29 שקלים לא כולל משלוח. שימו לב שיש לבדוק טוב שהעלות הזולה שמציעה חנות מסוימת לא באה על חשבון איכות הגומייה וטיבה.

יש מגוון רחב של חברות שמציעות רצועות התנגדות בשלל סוגים ומחירים. רגע לפני שאתם רוכשים את גומיית הסטרץ' החדשה שלכם, כדאי לגשת לחנות ספורט או
באתר https://dopamineo.co.il/ ולהתייעץ עם איש מקצוע שמבין בתחום ויכול להמליץ לכם על חברה או חברות מסוימות ואז לעשות סקר שוק כדי לבדוק את המחירים, זכרו – לא כל מה שזול איכותי ולא כל מה שיקר שווה את זה.