נעלי בלנסטון, אלו הם למעשה מגפיים. אבל לא סתם מגפיים. מודבר במגפיים נוחות בטירוף. מגפיים שנותנות מענה מושלם לכל אחד ולכל מבנה כף רגל.

הורים משקיענים שרוצים להעניק לילד את הטוב ביותר ללא פשרות, לא יוותרו על המותג.

נעלי בלנסטון כבשו זה מכבר את שוק הנעליים ובייחוד כשמדובר במגפיים. כל מי שהתנסה בנעלי בלנסטון יכול להעיד על נוחות מפתיעה שלא חש עד כה בנעליים ממותגים מתחרים. מה יש בנעלי בלנסטון שהם כל כך נוחים?

נעלי עבודה לשטח

כדי להבין למה נעלי בלנסטון לילדים הן כל כך נוחות, נתחקה מעט אחר ההיסטוריה של נעלי בלנסטון. מדובר בנעליים שהגיעו אלינו מאוסטרליה. שם הם הופיעו לראשונה בשנת 1853.

אנשים שהגיעו לעיר טסמניה השוכנת לחופי אוסטרליה, בקשו ליישב את המקום והחלו בעבודת סלילה ובנייה של האזור. לשם כך הם היו זקוקים לנעלי עבודה נוחות. המענה היה בדמות נעלי בלנסטון… נעלי עבודה נוחות המאפשרות את העבודה הקשה בשטח.

משם התפתח המותג עוד ועוד עד שהיום יש לנו את נעלי בלנסטון בכל המידות, לכל הגילאים ובמגוון דגמים.

כשאופנה ונוחות נפגשים…

נעלי בלנסטון הן לא רק נוחות. הן גם מעוצבות ויפות במיוחד, ראו זאת באתר https://www.buysport.co.il. האופנה מכתיבה בכל שנה את הדגמים המובילים וכך יש לנו למעשה דגמים מרהיבים של מגפי ילדים וגם מבוגרים הנותנים לכל אחד את המענה המושלם לצרכים שלו.

נעלי בלנסטון זה גם אמינות

מלבד היתרונות אותם מנינו לעיל, קיים גם היתרון המשמעותי של אמינות ואחריות. רבים לא מוותרים על אחריות ועל המשך ליווי גם לאחר הקנייה. במיוחד כאשר מדובר בנעליים יקרות, שם אנחנו בהחלט רוצים ליהנות ממענה איכותי ומושלם על מנת שההשקעה אותה השקענו אכן תישא פירות.

ילדים חייבים נעליים נוחות

ילדים הם לא כל כך מפונקים בכל מה שקשור לנעליים. בגלל זה קורה פעמים רבות שההורים נוטים לזלזל בחשיבותה של נעל תומכת ואיכותית. חשוב לדעת שנעל נוחה משפיעה על היציבה של הילד, על התפתחות השלד ועל הרבה נתונים חשובים יותר מידי ואי אפשר לזלזל בהם.