בלונים לאירועים הם מה שמאפשר לכם להפוך כל אירוע לאירוע מיוחד. יש משהו בבלונים שמשרה מראה אחר ומיוחד. יש משהו בבלונים שגורם לנו, לכולנו, באופן טבעי, להרגיש שאנחנו נמצאים במקום אחר, מקום אולי יותר חגיגי. בסופו של דבר הרי, כל תהליך עיצובי הוא תהליך שמתחיל קודם כל באסוסיאציות, באופן בו אנחנו מרגישים מול חומרים כאלו ואחרים, האופן בו אנחנו מנתחים באופן אוטומטי מה אנחנו רואים. 

בלונים לעולם ייצרו אצל רבים תחושה של חופש, של חגיגיות, של קרנבל ארוך שכל מה שצריך זה לשמוח בו. אנחנו, מצידנו, שמחים לקחת את התחושה הזו של השחרור והריגוש האינסופי ולתרגם אותם לתוך עיצוב מדליק ומודרני. אנחנו אוהבים להפוך את האירועים שלכם יפים יותר, משמחים יותר, חגיגיים. 

אנחנו נגיע ונעמיד הכל בלי בעיות 

תהליך עיצוב של חדרי בלונים או סידור בלונים לאירועים הוא תהליך שמתחיל בבחינה של הצרכים שלכם ובהחלטות משותפות שלנו ושלכם לגבי האופן בו אנחנו רוצים שהכל ייראה בסופו של דבר. חשוב לנו מאוד, כמובן, להגיע בזמן ולהעמיד הכל בלי שום בעיה. אנחנו יודעים הרי כמה עיצוב משפיע על האירוע וכמה אתם, ביום של אירוע, לא רוצים לחשוב על הכל אפילו לא לרגע. אנחנו יודעים שאתם צריכים עבודה מושלמת, איכותית, בלי שום בעיות וזה בדיוק מה שאנחנו מתכוונים לעשות. 

לפרטים ולהזמנות בקרו באתר: https://wow-balloon.co.il/

אנחנו נעזרים בחומרים איכותיים

אנחנו חלילה לא מעוניינים לראות את הנפח של הבלונים יורד לאורך האירוע. אנחנו כאן כדי להביא לכם את החומרים הכי טובים שיחזיקו מעמד כמו שצריך לאורך כל הזמן שנדרש. אנחנו מקפידים על כך שכן בייחוד בעולם הבלונים ועיצוב הבלונים אפשר ליפול בקלות בפח. 

חשוב לנו שתשמחו באירוע שלכם ואנחנו נעשה הכל לשם כך.