אחד האתרים האהובים ביותר על ישראלים, הוא אתר אסוס. זה אתר בינלאומי שאפשר לרכוש דרכו מוצרים שונים במחירים זולים. ישראלים רבים בוחרים לעשות דרכו קניות על בסיס קבוע, הן בגלל המבחר הגדול של המוצרים והן בגלל העובדה שמדובר באתר שמציע מבצעים, הנחות ובאופן כללי המחירים בו הרבה יותר זולים מאשר בחנויות בישראל. 

בשנים האחרונות, יזמים ישראלים הבינו שאתר אסוס מושך אליו הרבה מאוד ישראלים, צעירים ומבוגרים, ולכן הם יצרו שיתופי פעולה או ביצעו פעולות שונות שנועדו לעודד ישראלים לקנות באתר ויחד עם זאת, באמצעות דרכים שגם הם יוכלו ליהנות מהן. 

למשל, היום אנחנו יכולים לקנות קופונים לאסוס אשר יאפשרו לנו לקנות באתר אסוס במחיר מוזל. כידוע, בהרבה מאוד רכישות באתר, אנחנו יכולים להציג קוד קופון לאסוס ואז לשלם מחיר מופחת מהמחיר המקורי של המוצר, כפי שהוא מוצג באתר עצמו. זה יכול לאפשר לנו לרכוש מוצרים בזול וגם לקנות כמות גדולה יותר של מוצרים. 

מדוע ומתי משתלם להשתמש בקופונים

בעיקרון, בכל פעם כשאנחנו יכולים ומזהים הזדמנות שהקופון יכול לעזור לנו להוזיל עלויות, גם אחרי שאנחנו משלמים עבורו, אז יהיה נכון מצידנו לקנות אותו. אנחנו יכולים לקנות מספר קופונים ולהשתמש בהם, על פי תנאי הרכישה, בכל פעם כשאנחנו עושים רכישה באתר אסוס. 

ישנם אנשים שבוחרים לרכוש קופונים לאתר ולהציע אותם, בין אם זה בתור מתנה, בתור פרס או בצורות אחרות, בין אם זה לחברים, בני משפחה, עובדים או כל גורם אחר. כמובן שאנחנו צריכים לוודא תחילה, שהקופון שמיש, וכן שהאנשים אשר אמורים לקבל אותו, אכן יעשו בו שימוש, כלומר, הם אכן ירצו לרכוש מוצרים באתר אסוס.