באופן כללי, אין תרופה נגד אלרגיה, אך ישנם מספר סוגים של תרופות זמינות – הניתנות ללא מרשם – כדי להקל על הטיפול בתסמינים מעצבנים כמו גודש ונזלת באף. תרופות לאלרגיה כוללות אנטי היסטמינים, חומרים נוגדי עיכול, תרופות משולבות, סטרואידים ואחרים.

 

תרופות לאלרגיה

אלרגיה היא תופעה שבאה לאדם בשלל מצבים שלא תמיד הוא יודע מדוע היא קרתה לו ומהן הפעולות שהוא צריך לעשות כדי להיפתר מאלרגיה. בין שלל הדברים שמוכרים שאנשים לוקחים כדי למגר את התופעה, נמצאות תרופות שונות שניתן להשיג ללא מרשם רופא.

ניתן להשיג גם אימונותרפיה בצורת זריקות אלרגיה או גלולות מתחת ללשון, המגבירות בהדרגה את יכולתכם לסבול מאלרגיה.

 

אנטי היסטמינים

אנטי היסטמינים, שימשו במשך שנים לטיפול בתסמיני אלרגיה . הם יכולים להילקח ככדורים, נוזלים, תרסיס לאף או טיפות עיניים.

טיפות עיניים נגד היסטמין ללא מרשם (OTC), יכולות להקל על גירוד בעיניים אדומות, וניתן להשתמש בתרסיסים לאף לטיפול בסימפטומים של אלרגיות עונתיות או כל השנה.

 

איפה אפשר להשיג תרופות לאלרגיה

ישנם אתרי אינטרנט שונים שמספקים תרופות לאלרגיה ללא מרשם בהזמנה דרך האתר. כך, בעיקר בזמן הקורונה, כל אדם יכול לרכוש את התרופות שהוא צריך מבלי להגיע באופן פיזי לחנות התרופות אלא לעשות זאת דרך הרשת המקוונת.

 

איך זה עובד?

הדרך הכי פשוטה להזמין את התרופה שאתם צריכים, הוא לעשות זאת דרך אתר אינטרנט שמוכר תרופות ללא מרשם ושתוכלו לקבלם עד פתח הבית שלכם.

כך, בכמה לחיצות פשוטות, תוכלו לקבל את התרופה שלכם עד פתח הבית שלכם על ידי שליח מיומן שיביא לכם את התרופות שהזמנתם בטמפרטורה המיוחדת לנשיאת תרופות, המאושרת על ידי משרד הבריאות.

 

מוזמנים לפנות אלינו לצורך קניית תרופות באנטרנט.