כתבתם ספר ואתם רוצים להנגיש אותו לכמה שיותר אנשים, להרחיב את קהל היעד שלכם. לתת לעוד אנשים ליהנות מפרי עטכם, הפתרון הוא הוצאת ספר שמע. מה זה אומר? איך זה עובד? כיצד זה עוזר לנו? ולמה זה כדאי? כל התשובות במאמר שלפניכם.

איך זה עובד?

אם אתם רוצים להוציא את הספר שלכם גם כספר שמע, כדאי שתדעו לפני מה אתם עומדים. בשונה מהוצאה רגילה של ספר כתוב, הוצאת ספר שמע אינו תהליך ארוך כל כך, אך עדיין מדובר בתהליך שחשוב לא לדלג על שום שלב ולא להתפשר ולוותר לעצמכם בכדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

הוצאת ספר שמע כולל שליחה של הספר הכתוב כשהוא ערוך ולאחר הגהה לשונית, לחברה מקצועית שתעבור שוב על הטקסטים לוודא שאכן מדובר בטקסט ראוי להקראה. לאחר מכן היא תשלח את הספר לקריין מקצועי שיקליט את הספר כולו בקול נעים ובצורה ברורה וכיפית למאזין.

בכדי שהתהליך כולו יתבצע בצורה מושלמת, איכותית ומהירה ככל האפשר, חשוב לפנות לחברת הוצאת ספרים מקצועית שתתן לכם את הטוב ביותר תמורת הכסף שלכם.

כדאי מאוד לעשות בדיקת שוק מעמיקה לבדוק איזו חברה היא הטובה ביותר ואיזו חברה תציע לכם את השירות המקצועי, היעיל והמהיר ביותר. לאחר מכן תוכלו להתקדם ולבחור את החברה הרצויה עליכם ולקבל את התוצאה שחלמתם עליה.

למה זה כל כך טוב?

ישנם סיבות רבות למה כדאי להוציא את הספר שלך גם כספר שמע. הפיכת ספר כתוב לספר שמע היא הדרך להגדיל יותר את חשיפת הספר שלכם. כל סופר רוצה להיות מוכר ואהוד. הוצאת ספר שמע תהפוך את הספר שלכם לפופולארי ומוכר יותר.

אולי יעניין אותך גם עימוד ספרים